TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eerder deze week was al te zien in de tariefkaart van RTL dat de bekende Nederlandse soap voorlopig nog niet 'op vakantie' ging.
Vorig jaar nog was de cliffhanger met onder andere Nola Sanders, die hoorde dat ze leukemie had, al op 30 mei. Het jaar daarvoor was het op 1 juni. Nu is er dus voor gekozen om langer door te gaan. 'De prinses' van Meerdijk deelt op Instagram het langverwachte nieuws. En wat er gaat gebeuren? "Wees voorbereid", aldus Nina Sanders.
De vraag is wat er dit jaar centraal staat in de cliffhanger. Er zijn genoeg verhaallijnen die daarom vragen. In de rijke geschiedenis van GTST hebben we natuurlijk al van alles gezien. Van branden tot een mega groot ongeluk en van verdrinking in het zwembad tot een echte cliffhanger met Bowien en Ludo.
Tot de cliffhanger is Goede Tijden, Slechte Tijden van maandag tot en met donderdag te zien op RTL4 om 20:00 uur. Via Videoland is 1 week vooruit te kijken.
Voor nachtbrakers staat er een mooie kwartfinale tijdens het WK voetbal op het programma: Argentinië neemt het op tegen Zwitserland. De Argentijnen willen hun jacht op de wereldtitel voortzetten, maar treffen een ploeg die dit WK al heeft bewezen lastig te kloppen te zijn.
Vanavond op TV: Beck, Herdenking Srebrenica, Deuce Bigalow: Male Gigolo
06:00Winnen: maak kans op de FIFA World Cup van LEGO
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
00:15Winter vol liefde ster-Antine onthult nieuwe liefde: 'Hij geeft me heel veel rust'
00:09Leontien van Moorsel rekent hard af met Chris Woerts na omstreden Tour-uitspraken