TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eerder deze week was al te zien in de tariefkaart van RTL dat de bekende Nederlandse soap voorlopig nog niet 'op vakantie' ging.
Vorig jaar nog was de cliffhanger met onder andere Nola Sanders, die hoorde dat ze leukemie had, al op 30 mei. Het jaar daarvoor was het op 1 juni. Nu is er dus voor gekozen om langer door te gaan. 'De prinses' van Meerdijk deelt op Instagram het langverwachte nieuws. En wat er gaat gebeuren? "Wees voorbereid", aldus Nina Sanders.
De vraag is wat er dit jaar centraal staat in de cliffhanger. Er zijn genoeg verhaallijnen die daarom vragen. In de rijke geschiedenis van GTST hebben we natuurlijk al van alles gezien. Van branden tot een mega groot ongeluk en van verdrinking in het zwembad tot een echte cliffhanger met Bowien en Ludo.
Tot de cliffhanger is Goede Tijden, Slechte Tijden van maandag tot en met donderdag te zien op RTL4 om 20:00 uur. Via Videoland is 1 week vooruit te kijken.
Dit programma vervangt The Masked Singer op RTL 4
08:11Dit vinden kijkers van Videoland Original House of Villains
07:51De TV van gisteren: Miljoenenjacht grote winnaar op nieuwjaarsdag
06:47Vanavond op TV: Het uur van de wolf, The masked singer, Laatste ronde
11:29Dit zijn de goede voornemens van de mannen van Vandaag Inside