TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sinds het vertrek van de Nederlandse Klaasje is meidengroep K3, geen K3 meer en dus is het hoogtijd voor een nieuwe aanvulling. De talentenjacht K2 zoekt K3 gaat ervoor zorgen dat de groep zijn naam weer eer aan doet. Tooske Ragas en de Vlaamse Kürt Rogiers presenteren de show.
Aspirant-deelnemers moeten niet bang aangelegd zijn, want zelfs nog voor iemand zich het nieuwe groepslid mag noemen, moeten zij hun zangtalenten tonen aan een 100-koppige publieksjury én twee teams van professionals.
In het eerste professionele juryteam, dat de kandidaten enkel kan horen maar niet zien, zitten Samantha Steenwijk en de Vlaamse zangeres Natalia. In de ‘kijkjury’ zitten Gordon en de Vlaamse zangeres Ingeborg. Zij horen de talenten niet, maar beoordelen enkel de performance en looks. Wie alle juryleden tevreden stemt, kan door naar de volgende keuring: honderd willekeurige Vlamingen en Nederlanders die hun mening geven. Uiteindelijk zal slechts één kandidaat samen met Hanne en Marthe de nieuwe K3 vormen. Leuk detail: alle genders zijn welkom!
K2 zoekt K3 is vanaf 24 september elke week om 20:30 uur te zien op SBS6.
Partnerbijdrage
Voetbalfans kunnen zich opmaken voor een weekend vol Premier League-actie. Met Liverpool - Manchester City als grote blikvanger en Manchester United - Tottenham Hotspur valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn live te zien op Viaplay.
De Verhulstjes keren terug op Videoland: dit is de startdatum van het nieuwe seizoen
13:44Wordt Geraldine Kemper de nieuwe presentatrice van VTwonen Weer Verliefd op Je Huis?
12:55Winter Vol Liefde-Claudia en Viktor reageren op trouwgeruchten
11:56Zo gaat het nu tussen Thomas en Chess uit De Bondgenoten
10:32Bridgerton-fans opgelet: Netflix komt met nieuwe spin-off over geliefd personage