TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In haar praatprogramma The Oprah Conversation sprak de talkshowhost met de voormalig president van de Verenigde Staten. Maar ze konden elkaar niet diep in de ogen aankijken, want Obama zat in Washington terwijl Oprah in Californië verbleef.
“Wisten jullie dat oud-president Barack Obama en ik niet eens in dezelfde ruimte zaten tijdens het interview. Hij was in D.C. en ik in Californië”, schrijft Oprah bij een video op Twitter. Beelden van achter de schermen tonen dat Obama voor een green screen zit en in het beeld bij Oprah wordt geplakt.
De nieuwe manier van interviewen is haar in ieder geval goed bevallen. “Dankzij de kracht van technologie is er een kans dat ik nu nooit meer mijn huis verlaat”, grapt Oprah (66).
Did y’all know that me and former President @BarackObama weren’t even in the same room for this interview? He was in D.C. and I was in California. But thanks to the power of technology (and @DrewBarrymore), now I may never leave my house 😂 pic.twitter.com/ysNBpo7IEv — Oprah Winfrey (@Oprah) November 19, 2020
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Vera, Gran Torino