TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
AVROTROS bevestigt dat Opsporing verzocht vanaf 2021 minder vaak op televisie is en ingekort wordt: van 60 naar 30 minuten met een stop van 14 weken. Dit alles wél in goed overleg met het Openbaar Ministerie waar de politie onder valt.
In de nieuwe plannen wordt het live-programma van Anniko van Santen voortaan niet om 20.30 maar om 21.30 uur uitgezonden en is er sprake van een zomerstop. Een woordvoerder van de politie heeft hier moeite mee, het nieuwe tijdstip en een afname aan afleveringen zou het aantal tips dat Opsporing verzocht oplevert niet ten goede komen. Of, in hun eigen woorden: "Criminaliteit stopt niet in de zomer".
De NPO denkt hier anders over: "Opsporing verzocht blijft een prominente plek houden op NPO 1. We vernieuwen doorlopend en samen met AVROTROS willen we ook dit programma toekomstbestendig houden. Zo denken we dat Opsporing Verzocht nog beter tot zijn recht komt om 21.30 uur op de vaste dinsdagavond."
Partnerbijdrage
Arjen uit Daar Gaan Ze Weer laat van zich horen na onthullen van overspel Jacobien: 'Heel zwaar'
11:09B&B vol liefde-koppel Daniël en Danique zijn ouders geworden
10:25De TV van gisteren: complimentenregen voor Splinter Chabot na Canal Parade 2026
06:47Vanavond op TV: Zomergasten, Vals spel, Baywatch
08:50De TV van gisteren: Muziekfeest op het plein valt in het water op zomerse vrijdag