TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
AVROTROS bevestigt dat Opsporing verzocht vanaf 2021 minder vaak op televisie is en ingekort wordt: van 60 naar 30 minuten met een stop van 14 weken. Dit alles wél in goed overleg met het Openbaar Ministerie waar de politie onder valt.
In de nieuwe plannen wordt het live-programma van Anniko van Santen voortaan niet om 20.30 maar om 21.30 uur uitgezonden en is er sprake van een zomerstop. Een woordvoerder van de politie heeft hier moeite mee, het nieuwe tijdstip en een afname aan afleveringen zou het aantal tips dat Opsporing verzocht oplevert niet ten goede komen. Of, in hun eigen woorden: "Criminaliteit stopt niet in de zomer".
De NPO denkt hier anders over: "Opsporing verzocht blijft een prominente plek houden op NPO 1. We vernieuwen doorlopend en samen met AVROTROS willen we ook dit programma toekomstbestendig houden. Zo denken we dat Opsporing Verzocht nog beter tot zijn recht komt om 21.30 uur op de vaste dinsdagavond."
Beestenboel krijgt geen tweede seizoen
11:54SBS-hits De Hanslers en Oh oh Den Haag krijgen extra afleveringen op KIJK.nl
11:18Roel van Velzen reageert verslagen op dood van 'zijn' Voice-talent Ben Saunders
10:19Thomas van Groningen verbaasd over Televizier-nominatie: 'Ben ik nou een van die drie beste presentatoren?'
10:00Afke Boven over haar favoriete tv-serie: 'Ik zag het voor het eerst toen ik 19 was'