TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wij hebben de leukste momenten van de afgelopen jaren voor je op een rijtje gezet.
Net zoals elke Koffietijd-uitzending beginnen wij ook dit overzicht met de welbekende openingstune. In deze video gezongen door niemand minder dan Loretta Schrijver en Quinty Trustfull.
Artiesten kwamen altijd graag hun nieuwste single promoten in het tv-programma. Niet alleen vanwege de kijkcijfers, maar ook zeker vanwege het enthousiasme van de presentatrices die altijd lekker meeswingden.
Yes-R - Verleden Tijd
KLUBBB 3 - Het Leven Danst Sirtaki
De Jeugd van Tegenwoordig - Zakmuitdeheup
Bram Krikke & Pieter Valley - Bunda
Loretta Schrijver en Pernille La Lau zullen de komst van deze kleine Ciske de Ratjes niet snel vergeten. De jongens haalden hun beste imitaties van de bekende Amsterdamse vlegel uit de kast en daar schrokken de presentatrices nogal van.
Koffietijd bestond zo lang dat het regelmatig met de tijd mee moest gaan. Zo waren de presentatrices en Patrick Martens er niet vies van om mee te doen aan allerlei trendy social media-challenges. Dat zorgde voor veel jolijt in de studio.
En dan is het tijd voor het pareltje der pareltjes: Emile Ratelband die er enorm van overtuigd was dat hij door een glazen deur heen kon lopen. Loretta Schrijver keek schoorvoetend toe hoe de positiviteitsgoeroe zichzelf de vernieling in hielp.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten