TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wij hebben de leukste momenten van de afgelopen jaren voor je op een rijtje gezet.
Net zoals elke Koffietijd-uitzending beginnen wij ook dit overzicht met de welbekende openingstune. In deze video gezongen door niemand minder dan Loretta Schrijver en Quinty Trustfull.
Artiesten kwamen altijd graag hun nieuwste single promoten in het tv-programma. Niet alleen vanwege de kijkcijfers, maar ook zeker vanwege het enthousiasme van de presentatrices die altijd lekker meeswingden.
Yes-R - Verleden Tijd
KLUBBB 3 - Het Leven Danst Sirtaki
De Jeugd van Tegenwoordig - Zakmuitdeheup
Bram Krikke & Pieter Valley - Bunda
Loretta Schrijver en Pernille La Lau zullen de komst van deze kleine Ciske de Ratjes niet snel vergeten. De jongens haalden hun beste imitaties van de bekende Amsterdamse vlegel uit de kast en daar schrokken de presentatrices nogal van.
Koffietijd bestond zo lang dat het regelmatig met de tijd mee moest gaan. Zo waren de presentatrices en Patrick Martens er niet vies van om mee te doen aan allerlei trendy social media-challenges. Dat zorgde voor veel jolijt in de studio.
En dan is het tijd voor het pareltje der pareltjes: Emile Ratelband die er enorm van overtuigd was dat hij door een glazen deur heen kon lopen. Loretta Schrijver keek schoorvoetend toe hoe de positiviteitsgoeroe zichzelf de vernieling in hielp.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?