TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Famke Louise neemt dit jaar plaats op de stoel om geroast te worden door collega’s en inmiddels zijn er een paar namen bekend die helemaal los mogen gaan over de rapper.
Dat heeft Comedy Central, waar de uitzending van The Roast of Famke Louise te zien zal zijn, bekendgemaakt.
Zo gaan onder andere Patricia Paay en cabaretier Rayen Panday de 23-jarige zangeres roasten. Ook Peter Pannekoek zal heel waarschijnlijk van de partij zijn, aangezien hij ook al te zien was in het aankondigingsfilmpje. Daarnaast is bekendgemaakt dat Dolf Jansen de boel aan elkaar zal praten als roastmaster.
Famke Louise is de zesde Nederlandse hoofdgast van The Roast en de eerste vrouwelijke. Ze volgt daarmee in de voetsporen van Gordon, Ali B., Giel Beelen, Hans Klok en Johnny de Mol.
The Roast van Famke Louise is op 16 januari om 20.30 uur te zien op Comedy Central.
Oos Kesbeke komt tot een pijnlijke conclusie: 'Zo mank als een kraai'
11:09Video: Daan Schuurmans weet wie de nieuwe Sinterklaas wordt: 'Wordt genieten'
10:07Yes! Er komt een tweede seizoen van de Netflix-serie De Eetclub
09:37Felix Meurders maakt comeback voor allerlaatste uitzending Kassa
08:46De TV van gisteren: Kijkers vol lof over Jutta Leerdam in Casa di Beau