TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Famke Louise neemt dit jaar plaats op de stoel om geroast te worden door collega’s en inmiddels zijn er een paar namen bekend die helemaal los mogen gaan over de rapper.
Dat heeft Comedy Central, waar de uitzending van The Roast of Famke Louise te zien zal zijn, bekendgemaakt.
Zo gaan onder andere Patricia Paay en cabaretier Rayen Panday de 23-jarige zangeres roasten. Ook Peter Pannekoek zal heel waarschijnlijk van de partij zijn, aangezien hij ook al te zien was in het aankondigingsfilmpje. Daarnaast is bekendgemaakt dat Dolf Jansen de boel aan elkaar zal praten als roastmaster.
Famke Louise is de zesde Nederlandse hoofdgast van The Roast en de eerste vrouwelijke. Ze volgt daarmee in de voetsporen van Gordon, Ali B., Giel Beelen, Hans Klok en Johnny de Mol.
The Roast van Famke Louise is op 16 januari om 20.30 uur te zien op Comedy Central.
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Tobias Camman deelt emotionele post na laagste cijfer ooit in Het Perfecte Plaatje op Reis
11:13Beau vertrekt, maar Anouk blijft: kijkers De Bondgenoten gaan los
10:19Estavana Polman hint op Beter Laat Dan Nooit-versie met Wilfred, Johan en René
09:15De TV van gisteren: ruim 2,2 miljoen kijkers zien WK-avontuur voor Marokko eindigen
09:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen