TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Famke Louise neemt dit jaar plaats op de stoel om geroast te worden door collega’s en inmiddels zijn er een paar namen bekend die helemaal los mogen gaan over de rapper.
Dat heeft Comedy Central, waar de uitzending van The Roast of Famke Louise te zien zal zijn, bekendgemaakt.
Zo gaan onder andere Patricia Paay en cabaretier Rayen Panday de 23-jarige zangeres roasten. Ook Peter Pannekoek zal heel waarschijnlijk van de partij zijn, aangezien hij ook al te zien was in het aankondigingsfilmpje. Daarnaast is bekendgemaakt dat Dolf Jansen de boel aan elkaar zal praten als roastmaster.
Famke Louise is de zesde Nederlandse hoofdgast van The Roast en de eerste vrouwelijke. Ze volgt daarmee in de voetsporen van Gordon, Ali B., Giel Beelen, Hans Klok en Johnny de Mol.
The Roast van Famke Louise is op 16 januari om 20.30 uur te zien op Comedy Central.
Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside
07:40De TV van gisteren: Meer dan miljoen kijkers voor seizoensslot Kopen Zonder Kijken