TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Famke Louise neemt dit jaar plaats op de stoel om geroast te worden door collega’s en inmiddels zijn er een paar namen bekend die helemaal los mogen gaan over de rapper.
Dat heeft Comedy Central, waar de uitzending van The Roast of Famke Louise te zien zal zijn, bekendgemaakt.
Zo gaan onder andere Patricia Paay en cabaretier Rayen Panday de 23-jarige zangeres roasten. Ook Peter Pannekoek zal heel waarschijnlijk van de partij zijn, aangezien hij ook al te zien was in het aankondigingsfilmpje. Daarnaast is bekendgemaakt dat Dolf Jansen de boel aan elkaar zal praten als roastmaster.
Famke Louise is de zesde Nederlandse hoofdgast van The Roast en de eerste vrouwelijke. Ze volgt daarmee in de voetsporen van Gordon, Ali B., Giel Beelen, Hans Klok en Johnny de Mol.
The Roast van Famke Louise is op 16 januari om 20.30 uur te zien op Comedy Central.
Twee Europese grootmachten, één plek in de finale. Frankrijk en Spanje treffen elkaar vanavond in de halve finale van het WK voetbal waarin de aanvallende sterren aan beide kanten het verschil kunnen maken.
Blijft Greetje te zien in Urk!? SBS6 geeft duidelijkheid
11:10Dit kun je verwachten van het nieuwe RTL-programma Nederland met Vakantie
09:45De Bondgenoten-kijkers gaan los om actie van Anouk
08:01De TV van gisteren: MAX Vakantieman begint nieuw seizoen met ruim 1 miljoen kijkers
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, Clash of the Titans