TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de podcast van Shownieuws verklapt Patty haar toekomstplannen.
Patty Brard tekende in 2019 een vierjarig exclusief contract bij Talpa en is voornamelijk actief als deskundige bij Shownieuws. Maar ze heeft ook plannen voor na 2023, als ze wellicht zelf minder op de buis te zien zal zijn.
Patty heeft in haar leven en loopbaan zo ontzettend veel ups en downs gekend: van glamourhuwelijken tot familiedrama's en een publiekelijk faillisement. Ze vertelde er alles over in haar autobiografie, maar er is meer: "Mijn leven is natuurlijk niet gestopt bij dat boek. Dat is nog wel een stukje verder gegaan en er zit nog wel een laagje of tien onder. Daar ben ik wel mee aan de slag aan het gaan."
In de Shownieuws podcast vertelt Brard aan tv-collega Bart Ettekoven dat er een mooie serie in zit en dat Will Koopman, de regisseur van Oogappels en Gooische vrouwen, interesse heeft: "Ze had een heel mooi idee, dus daar zijn we ook nog mee aan het werk. Er gebeurt echt zo ontzettend veel."
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Deze Bondgenoot verrast met nieuwe look: 'Voelt fresh'
13:34De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:29Cameraman Het Perfecte Plaatje op Reis heeft moeite met keuzes van Jelka van Houten
13:08Van babygeluk tot een huwelijk: zo gaat het nu met de B&B Vol Liefde-deelnemers
10:29André van Duin blijkt heel populair te zijn in het nieuwe digitale archief De Schatkamer