TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de podcast van Shownieuws verklapt Patty haar toekomstplannen.
Patty Brard tekende in 2019 een vierjarig exclusief contract bij Talpa en is voornamelijk actief als deskundige bij Shownieuws. Maar ze heeft ook plannen voor na 2023, als ze wellicht zelf minder op de buis te zien zal zijn.
Patty heeft in haar leven en loopbaan zo ontzettend veel ups en downs gekend: van glamourhuwelijken tot familiedrama's en een publiekelijk faillisement. Ze vertelde er alles over in haar autobiografie, maar er is meer: "Mijn leven is natuurlijk niet gestopt bij dat boek. Dat is nog wel een stukje verder gegaan en er zit nog wel een laagje of tien onder. Daar ben ik wel mee aan de slag aan het gaan."
In de Shownieuws podcast vertelt Brard aan tv-collega Bart Ettekoven dat er een mooie serie in zit en dat Will Koopman, de regisseur van Oogappels en Gooische vrouwen, interesse heeft: "Ze had een heel mooi idee, dus daar zijn we ook nog mee aan het werk. Er gebeurt echt zo ontzettend veel."
Speelschema Oranje op het WK voetbal 2026: wanneer speelt Nederland?
10:13Deze singles doen mee aan het nieuwe seizoen van Ex on the Beach: Double Dutch
10:00Yvon Jaspers verklapt: dit Boer Zoekt Vrouw-stel is te zien in Onze Boerderij: De Oogst
08:55De Bondgenoten-kijkers gaan los over de straf voor Robert na woede-uitbarsting
07:48Dit zijn de eerste reacties op spin-off Kees Flodder