TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Paul de Leeuw maakt van zijn nieuwe programma Busje Komt Zo ook een Sinterklaasspecial. Daarin is zoals doen gebruikelijk de goedheiligman te gast.
In Busje Komt Zo rijdt Paul diverse gasten door het land in een bus en in de Sinterklaasspecial wordt hij bijgestaan door de goedheiligman. Paul en de Sint brengen cadeaus langs, gaan naar een bijzondere school en Sinterklaas komt zelfs “een oude geliefde” tegen.
Paul (59) neemt al jaren specials met Sinterklaas voor zijn rekening, ook in zijn tijd bij RTL4. Nu hij op freelancebasis werkzaam is, pakt de NPO weer zijn kans. Sint & De Leeuw is zondag 5 december te zien op NPO1.
Gwen van Poorten presenteert nieuw NET5-programma 2 Vreemden onder 1 Dak
08:21Welk programma vervangt The House of Hide & Seek op RTL 4?
07:54De TV van gisteren: Moeizame overwinning van het Nederlands elftal trekt bijna 1,5 miljoen kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 15 t/m donderdag 18 juni 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, De WK kwis, Django Unchained