TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Paul de Leeuw maakt van zijn nieuwe programma Busje Komt Zo ook een Sinterklaasspecial. Daarin is zoals doen gebruikelijk de goedheiligman te gast.
In Busje Komt Zo rijdt Paul diverse gasten door het land in een bus en in de Sinterklaasspecial wordt hij bijgestaan door de goedheiligman. Paul en de Sint brengen cadeaus langs, gaan naar een bijzondere school en Sinterklaas komt zelfs “een oude geliefde” tegen.
Paul (59) neemt al jaren specials met Sinterklaas voor zijn rekening, ook in zijn tijd bij RTL4. Nu hij op freelancebasis werkzaam is, pakt de NPO weer zijn kans. Sint & De Leeuw is zondag 5 december te zien op NPO1.
Dit programma vervangt We Zijn er Bijna! op NPO1
12:12'Dit is het mooiste fragment van dit seizoen van B&B Vol Liefde'
11:01Met dit programma keert Huub Stapel als presentator terug op tv
10:10Zo laat moet je klaarzitten voor de reünie van B&B Vol Liefde op Videoland
10:00Fockeline Ouwerkerk dolblij dat het tweede seizoen van Zussen er is: 'Nog niet klaar met Nienke'