TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Paul de Leeuw maakt van zijn nieuwe programma Busje Komt Zo ook een Sinterklaasspecial. Daarin is zoals doen gebruikelijk de goedheiligman te gast.
In Busje Komt Zo rijdt Paul diverse gasten door het land in een bus en in de Sinterklaasspecial wordt hij bijgestaan door de goedheiligman. Paul en de Sint brengen cadeaus langs, gaan naar een bijzondere school en Sinterklaas komt zelfs “een oude geliefde” tegen.
Paul (59) neemt al jaren specials met Sinterklaas voor zijn rekening, ook in zijn tijd bij RTL4. Nu hij op freelancebasis werkzaam is, pakt de NPO weer zijn kans. Sint & De Leeuw is zondag 5 december te zien op NPO1.
Deze mensen zie je in Over de A4: van creatieve Jeffrey tot achtervolgende Petra
11:21Soundos El Ahmadi haalt flink uit naar Vlaamse talkshowhost: ‘Bart, jij gaat nu stil zijn!’
10:24Zaterdag is The Connection niet te zien en dit is waarom
10:05Het tweede seizoen van The Real Housewives van het Zuiden gaat op deze datum van start
08:21De TV van gisteren: Bruisende Barbara is dolenthousiast over B&B van Klaas in Winter Vol Liefde: ‘Sodeknetter’