TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Paul de Leeuw kwam aan het einde van 2021 goed terug met Busje Komt Zo, maar de presentator heeft daarvoor behoorlijk wat twijfels gehad. Mede dankzij zijn presentatieklus bij Op1.
Paul de Leeuw vormde bij de talkshow een duo met Astrid Joosten, maar ze kregen behoorlijk wat kritiek te verwerken. Nadat hij van Op1 werd gehaald, twijfelde hij naar eigen zeggen over zijn toekomst in de televisiewereld.
“Toen Op1 niet werkte, we moesten iets anders doen, maar de kijkers wilden toch een journalistiek programma. Toen heb ik wel met mijn man gezeten: ‘Nou, misschien is dit wel het einde van mijn reguliere televisiewerk”, zegt De Leeuw in Open Kaart, het interviewprogramma van Robbert Rodenburg.
Tot zijn grote opluchting kwam bij BNNVARA Busje Komt Zo op zijn pad. Dat programma sloeg wel weer aan en daar is de presentator maar wat trots op. Toch merkt De Leeuw een behoorlijke verandering in het medialandschap waar hij nog steeds aan moet wennen. “Kijk, als je mij tien jaar geleden had gezegd: er staat een jongen te zingen op het podium met allemaal poppen, en dan moet je raden wie er in zit… Dan had ik gezegd: ‘Nou, niet in mijn leven.’ Dat is de nieuwe tijd, en ik zit zelf óók te raden, maar het is niet mijn manier van tv maken.”
Grote naam toegevoegd aan cast van Medisch Centrum West
16:27Alweer een dramatisch verhaal in de laatste aflevering van Break Free
15:41Grey's Anatomy kondigt 23ste! seizoen aan
14:58Pijnlijk: SBS6 schrapt I've Got the Music in Me uit zaterdagavondprogrammering
13:29De streamingtip van de week: true crime in The Truth and Tragedy of Moriah Wilson op Netflix