TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de eerste aflevering van dit seizoen deed Ruud het nog slechter met 18.000. De kroon wordt gespannen door een kandidaat uit Venlo die doorspeelde tot het einde en 10 euro in zijn koffer bleek te hebben. In 2016 haalde kandidaat Folkert achter elkaar alle grote bedragen uit het spel zodat hij op het eind nog 8.000 euro over had.
Dat het ook anders kan, bewees kandidaat Arno Woesthoff. Hij ging op 2 september 2001 naar huis met een verpletterende 10 miljoen gulden. Arno is extreem gelukkig in het spel want hij won vijf maanden eerder ook al eens 1 miljoen bij Miljoenenjacht.
Bij Peter Zagers ging het uiteindelijk mis omdat hij naar eigen zeggen op het gevoel van Linda de Mol afging. Zij achtte het onwaarschijnlijk dat hij in 1 beurt de grootste bedragen eruit zou pikken. Maar dat lukte hem toch. Van de 29.000 euro die hij won, gaat ook nog kansspelbelasting af, maar gelukkig blijft er nog genoeg over voor de droomvakantie van Peter en zijn vrouw Janet naar Bali.
Wanneer is de finale van Survive Your Family te zien?
07:44De TV van gisteren: Robert Jan uit B&B Vol Liefde slachtoffer van oplichtster Liz in Kees van der Spek Ontmaskert
07:00GTST Spoilers - maandag 1 juni t/m donderdag 4 juni 2025
06:47Vanavond op TV: Onze boerderij: De oogst, Weet ik veel, Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw
21:15Geruchtenmolen draait op volle toeren: Wie vervangt Renze in zijn vakanties?