TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de eerste aflevering van dit seizoen deed Ruud het nog slechter met 18.000. De kroon wordt gespannen door een kandidaat uit Venlo die doorspeelde tot het einde en 10 euro in zijn koffer bleek te hebben. In 2016 haalde kandidaat Folkert achter elkaar alle grote bedragen uit het spel zodat hij op het eind nog 8.000 euro over had.
Dat het ook anders kan, bewees kandidaat Arno Woesthoff. Hij ging op 2 september 2001 naar huis met een verpletterende 10 miljoen gulden. Arno is extreem gelukkig in het spel want hij won vijf maanden eerder ook al eens 1 miljoen bij Miljoenenjacht.
Bij Peter Zagers ging het uiteindelijk mis omdat hij naar eigen zeggen op het gevoel van Linda de Mol afging. Zij achtte het onwaarschijnlijk dat hij in 1 beurt de grootste bedragen eruit zou pikken. Maar dat lukte hem toch. Van de 29.000 euro die hij won, gaat ook nog kansspelbelasting af, maar gelukkig blijft er nog genoeg over voor de droomvakantie van Peter en zijn vrouw Janet naar Bali.
Ex on the Beach: Double Dutch is vanaf deze datum exclusief te zien bij Videoland
11:16Kijkers hopen vurig op deze partnerruil in MAFS: 'Veel betere match'
11:12Ontpopt Luigi uit Married at First Sight zich tot influencer?
10:37Op deze datum keert Met het Mes op Tafel terug op tv
10:18VI-tafel smult na van Gerard Joling: 'Vaker uitnodigen'