TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de eerste aflevering van dit seizoen deed Ruud het nog slechter met 18.000. De kroon wordt gespannen door een kandidaat uit Venlo die doorspeelde tot het einde en 10 euro in zijn koffer bleek te hebben. In 2016 haalde kandidaat Folkert achter elkaar alle grote bedragen uit het spel zodat hij op het eind nog 8.000 euro over had.
Dat het ook anders kan, bewees kandidaat Arno Woesthoff. Hij ging op 2 september 2001 naar huis met een verpletterende 10 miljoen gulden. Arno is extreem gelukkig in het spel want hij won vijf maanden eerder ook al eens 1 miljoen bij Miljoenenjacht.
Bij Peter Zagers ging het uiteindelijk mis omdat hij naar eigen zeggen op het gevoel van Linda de Mol afging. Zij achtte het onwaarschijnlijk dat hij in 1 beurt de grootste bedragen eruit zou pikken. Maar dat lukte hem toch. Van de 29.000 euro die hij won, gaat ook nog kansspelbelasting af, maar gelukkig blijft er nog genoeg over voor de droomvakantie van Peter en zijn vrouw Janet naar Bali.
Deze singles doen mee aan het nieuwe seizoen van Ex on the Beach: Double Dutch
10:00Yvon Jaspers verklapt: dit Boer Zoekt Vrouw-stel is te zien in Onze Boerderij: De Oogst
08:55De Bondgenoten-kijkers gaan los over de straf voor Robert na woede-uitbarsting
07:48Dit zijn de eerste reacties op spin-off Kees Flodder
07:33De TV van gisteren: Kijkers verdeeld over Curaçao-uitzending Vandaag Inside