TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
„Nu het spektakel naar Nederland komt, betekent dit ook dat de opvolger van Duncan Laurence volgend jaar automatisch in de finaleronde staat”, zo zegt Barry. „Als we kijken naar dé artiest van het afgelopen jaar, dan heeft iedereen het unaniem over de doorbraak van Davina Michelle. Eigenlijk moeten we dit gewoon met zijn allen in werking gaan zetten, om Davina Michelle en Avrotros zo ver te krijgen dat Davina Michelle volgend jaar op het podium staat”.
Het is niet de eerste keer dat de naam van Davina van de superhit Duurt te lang en het Songfestival in een zin worden genoemd. Avrotros benaderde Davina al voordat Duncan zich meldde met zijn winnende liedje. Maar toen wees de 23-jarige Avrotros nog af. Ze wilde eerst uitvinden wat voor artieste ze eigenlijk is.
Het is nog maar de vraag of ze zichzelf volgend jaar al wel heeft gevonden. Bovendien is het een ondankbare taak om volgend jaar voor Nederland naar het Eurovisie Songfestival te gaan. De kans dat we weer winnen is nu minimaal. De laatste keer dat een land twee keer achter elkaar het liedjesfestijn won, was in 1992 en 1993 met Ierland. Dat was met nummers die niet echt meer vooraan in het collectief geheugen liggen. In 1992 was het Linda Martin met Why me? en een jaar later Niamh Kavanagh met In your eyes.
De petitie om Davina Michelle naar het Eurovisie Songfestival te krijgen kun je hier tekenen.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, Clarkson's farm, Daddy's Home 2
17:15Dyantha Brooks krijgt haar revanche met nieuwe tv-quiz Oog om Oog
16:50Nieuwe BN'ers duiken de villa in: Het Waren 2 Fantastische Dagen keert in december terug op tv
15:22Talpa onthult startdatum nieuw seizoen Medisch Centrum West en nóg meer gastrollen
14:28Ook Rutger van Barneveld hoopt op nieuw seizoen Ik geloof in mij: 'Ik heb wat gesprekken'