TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Philip Freriks heeft naast het nieuwe seizoen van De Slimste Mens nog een bijzondere klus te pakken. Hij reist in het nieuwe programma In de voetsporen van de jaren ‘60 terug in de tijd en blikt met verschillende gasten terug op een periode van ongekende welvaart, met hogere lonen en meer vrijheid.
Zo gaat de presentator in gesprek met verschillende mensen die de jaren zestig net als hij hebben meegemaakt en met weemoed erop terugkijken.
In de eerste aflevering gaat Philip samen met popart kunstenaar Woody van Amen terug naar de wilde feesten in New York. Vertelt Italiaanse gastarbeider Salvatore Ierna over de spaghettirellen in Oldenzaal. En is de presentator op bezoek in Berlijn bij de Joodse Jalda Rebling die Nederland juist heeft ontvlucht om haar geluk te zoeken in Oost-Duitsland.
Naast de zes afleveringen van In de Voetsporen van de Jaren ’60 is Philip ook te zien in de zesdelige reeks De Beat van de Jaren '60. In deze afleveringen van ongeveer 10 minuten gaat de presentator in gesprek met zes gasten uit de wereld van kunst, wetenschap en journalistiek over de muziek uit die periode. Deze serie is te zien vanaf 7 januari op NPO 2 extra.
In de Voetsporen van de Jaren ’60 is te zien vanaf zaterdag 7 januari om 20:35 uur bij MAX op NPO 2.
Partnerbijdrage
Tranen om bijzondere versie Heb je even voor mij in The Winner Takes it All
08:39De TV van gisteren: The Winner Takes it All verslaat Pandora, maar kritiek op 'ongeloofwaardige' jury groeit
06:47Vanavond op TV: Ruben langs de Zuid-Chinese Zee, The floor, The Back-Up Plan
23:59Kijk vanavond naar de herhaling van de Golden Globes 2026 op FilmBox
11:09Van wintersport naar zon, maar zonder vetpot: dit verdiende Denise aan De Hanslers-serie