TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ruben van der Meer doet het tegenwoordig een stuk rustiger aan dan in zijn periode bij De Lama’s. De pijntjes spelen daarin een rol, zo vertelt hij openhartig.
In een vraaggesprek in Mezza, het magazine van het AD, deelt Ruben dat het op 54-jarige leeftijd niet alles meer vanzelf gaat. Dat merkt hij bijvoorbeeld tijdens een sprongetje op een trampoline, die hij maakt in de show van TAFKAL.
"Maar ik blijf cool kijken, want ik ben een superheld. Maar goed, dat sprongetje doe ik wat minder, waardoor het er heel lullig uitziet. Maar iedereen heeft zo zijn pijntjes en dingetjes.”
Er spelen niet alleen pijntjes op: ook de ogen beginnen wat minder te worden, zo erkent hij. “Ik moest een briefje oplezen, en dan gaan we aan de hand daarvan improviseren. Toen moest ik even naar de kleedkamer, mijn leesbril pakken. Die ligt nu standaard op het podium.”
Partnerbijdrage
Aan topvoetbal geen gebrek dit weekend. In Duitsland begint Bayern München aan een nieuw Bundesliga-seizoen en in de Premier League wacht de clash tussen Aston Villa en Arsenal. Je ziet het allemaal live op Viaplay.
Er komt definitief een nieuw seizoen van Echte Jongens op Safari
13:50RTL bevestigt een nieuw seizoen van Special Forces VIPS
13:10Er komt dus toch een livestream van De Bondgenoten
11:31Op deze datum zie je de nieuwe Nederlandse dramaserie Pro Deo met Tjitske Reidinga
10:58Make Up Your Mind komt met een special en dít is het thema