TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ruben van der Meer doet het tegenwoordig een stuk rustiger aan dan in zijn periode bij De Lama’s. De pijntjes spelen daarin een rol, zo vertelt hij openhartig.
In een vraaggesprek in Mezza, het magazine van het AD, deelt Ruben dat het op 54-jarige leeftijd niet alles meer vanzelf gaat. Dat merkt hij bijvoorbeeld tijdens een sprongetje op een trampoline, die hij maakt in de show van TAFKAL.
"Maar ik blijf cool kijken, want ik ben een superheld. Maar goed, dat sprongetje doe ik wat minder, waardoor het er heel lullig uitziet. Maar iedereen heeft zo zijn pijntjes en dingetjes.”
Er spelen niet alleen pijntjes op: ook de ogen beginnen wat minder te worden, zo erkent hij. “Ik moest een briefje oplezen, en dan gaan we aan de hand daarvan improviseren. Toen moest ik even naar de kleedkamer, mijn leesbril pakken. Die ligt nu standaard op het podium.”
Frans en Mariska werken alweer aan een nieuwe tv-serie
13:46Linda de Mol: 'Dit is een hele grappige lijn in nieuwe seizoen Gooische Vrouwen'
13:23Na het succes van vorig jaar: Alle kerstcommercials weer in één blok
11:25Dit is de startdatum van het nieuwe NET5-programma Wedding in a Week?
11:05Openhartige Frans Bauer: 'Mijn moeder Wies zit verder in haar dementie'