TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Humor staat onder druk. Dat merken cabaretiers al een tijdje. Een grap die verkeerd valt bij bepaalde mensen leidt al snel tot bedreigingen en zelfcensuur. In Dat zijn geen grappen! vertellen verschillende comedians hoe zij omgaan met de veranderende tijden.
Uit het persbericht: 'Ze doen een boekje open over de dilemma’s waarmee zij dagelijks worstelen en vertellen over de kwelling en euforie om mensen aan het lachen te maken. Wat bijvoorbeeld als een grap verkeert valt. Of erger: je veiligheid in gevaar brengt? Wat doe je dan? Leg je jezelf grenzen op uit angst voor bijvoorbeeld religie?'
Aan het woord komen Guido Weijers, Martijn Koning, Youp van ‘t Hek, Yoeri Albrecht, Nabil Aoulad Ayad, Steven Brunswijk, André Dongelmans, Gerard Joling, Bart Nijman, Johan Derksen, Herman Brusselmans en Howard Komproe.
Dat zijn geen grappen!, donderdag 27 december om 22.00 uur op NPO 3.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Programma Olympische Winterspelen woensdag 11 februari
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, De Bogaartjes, Men in Black II
20:16Nieuw seizoen van De Roelvinkjes in de maak
18:35Anita Witzier en Klaas van Kruistum gaan 40 dagen vasten voor nieuw tv-programma
14:38Video: Xandra Velzeboer is ontroostbaar na valpartij halve finale shorttrack