TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is voor Evelien de Bruijn een weerzien met Gerard Ekdom, want tijdens de zwangerschap van Lot Lewin was de presentatrice al te horen op Radio 10. Na de zomervakantie wordt De Bruijn een vast onderdeel van het programma Ekdom in de morgen.
De Bruijn blijft daarnaast ook werkzaam bij SBS 6, waar ze Hart van Nederland presenteert. "Ik heb er onwijs veel zin in. Met Gerard werken voelt als meedoen aan de Champions League van de radio. Nu kan ik mijn twee grote liefdes met elkaar combineren: radio én TV", zegt Evelien in een persbericht.
Radio 10-directeur Roland Snoeijer is blij met de komst van de 44-jarige oud-deelnemer aan Wie is de Mol. "Evelien is een allroundpresentatrice met ontzettend veel radio- en tv-ervaring, ik ben trots dat zij op Radio 10 te horen is. Evelien zal met haar eigen kijk op het nieuws samen met Gerard luisteraars een perfecte start van de dag geven."
De knock-outfase van het WK voetbal gaat van start met Zuid-Afrika - Canada. Het is voor het eerst dat een WK een zestiende finale kent, waardoor deze wedstrijd meteen een historische primeur is. De aftrap is om 21.00 uur in het Los Angeles Stadium.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
12:47Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'
10:20De TV van gisteren: halve finale Stars on Stage bezorgt kijkers zelfs in tropische hitte kippenvel