TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is etenstijd in Prikkels, maar wat staat er vandaag op het menu? Er zijn genoeg keukens om uit te kiezen. Bij het maken van die keus is één zintuig het belangrijkst: smaak.
Presentatoren Elisabeth van Nimwegen en Dirk de Bekker ontdekken door middel van experimenten hoe smaak precies werkt. Hoe komt het bijvoorbeeld dat smaken verschillen? Heeft iedereen van jongs af aan bepaalde smaken aangeleerd of proeven mensen op een andere manier?
Van Nimwegen zoekt uit hoe het is om je smaak helemaal kwijt te zijn of - misschien nog wel erger - altijd een nare smaak in je mond te hebben. Ook De Bekker gaat met vieze smaken aan de slag in een bijzonder zwaar experiment. Hij probeert in tien dagen tijd een gerecht te leren eten dat hij ontzettend smerig vindt.
Zeeman Confronteert op deze dag terug op tv: spektakel gegarandeerd
10:20Dit programma is na Married at First Sight drie keer per week te zien op RTL 4
10:10John Williams maakt op deze datum zijn opwachting met Huizenruilers
10:05De startdatum van het RTL 4-programma The House of Hide & Seek is bekend
10:00Stars on Stage keert terug: op deze datum begint het derde seizoen