TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Erica woont in het tuinhuis en dat mag niet van de gemeente.
Er is een hoop geklust in en rondom het huis omdat de twee niet in hetzelfde huis wilden wonen. In Hengelo leefde toentertijd hetzelfde idee en was het Maxime die op een plek woonde in een bijgebouw wat niet mocht volgens het bestemmingsplan. Nu was het dus het idee van Martien en Erica dat Martien in het hoofdhuis zou gaan en Erica in het tuinhuis. Maar die vlieger gaat dus niet op volgens de gemeente.
Erica vertelt in gesprek met weekblad Privé dat het huisje een eigen keuken en badkamer heeft en dat het heel gezellig is geworden. "Maar officieel mag ik van de gemeente niet in het tuinhuis slapen, dus ik slaap in het hoofdhuis, bij Martien. Dat moet van de gemeente. Overdag woon ik wel in het tuinhuis."
"Als de gemeente ineens op de stoep staat en ik zou hier toch in het tuinhuis slapen, dan heb ik weer een probleem en daar heb ik even geen zin in." Dus ze slaapt toch maar bij Martien in het grote huis. Erica noemt het 'een rare situatie' maar legt zich bij het besluit neer.
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
Anna Drijver scoort hoofdrol in de spin-off van Onopgelost
13:29De deelnemers van de nieuwe spelshow Wolven zijn bekend
13:12De Bondgenoten: 'Anouk is zo'n ongekende trut'
10:23Dit is het uitzendschema van Muziekfeest op het Plein 2026
09:56Deze programma's vervangen het WK Voetbal 2026 na de finale op NPO 1