TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Horende en niet-horende mensen kunnen van 6 tot 10 's ochtends kijken en/of luisteren naar Ekdom in de Morgen. Hopelijk heeft de gebarentolk in kwestie een flink uithoudingsvermogen want hij of zij moet niet alleen de teksten van Gerard Ekdom gebaren, maar ook de muziek en de jingles.
Bovendien staan de radioprogramma's van Gerard Ekdom vol van de woordgrappen die wellicht moeilijk te vertalen zijn. Zoals daar zijn: De sfeer hangt er lekker bij, Mijn hond Twitter kwam laatst met 140 teken het bos uit, Wat is je hond dik!, terwijl hij toch altijd aan de lijn is enz enz.
„Muziek is m’n leven”, zegt Gerard zelf. „Ik kan het me gelukkig niet voorstellen hoe het is om slecht of helemaal niet te kunnen horen. Door de uitzending visueel te maken voor doven en slechthorenden hoop ik dat zij op deze manier de sfeer van onze uitzending en het gevoel bij de muziek kunnen ervaren.”
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Eindelijk frictie in Winter Vol Liefde: 'Ik kom niet voor de Harm-show'
13:45Jeroen Woe (Even Tot Hier) geveld door nare buikontsteking: voorstellingen geannuleerd
13:21Mathilde uit URK! onderging maagverkleining: 'Nacht in ziekenhuis'
13:06Wilfred Genee: 'Merel Ek is ordinair maar jij bent dat niet'
12:33Joop van den Ende: 'Dit beloofde ik Rob de Nijs tijdens zijn laatste dagen'