TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Horende en niet-horende mensen kunnen van 6 tot 10 's ochtends kijken en/of luisteren naar Ekdom in de Morgen. Hopelijk heeft de gebarentolk in kwestie een flink uithoudingsvermogen want hij of zij moet niet alleen de teksten van Gerard Ekdom gebaren, maar ook de muziek en de jingles.
Bovendien staan de radioprogramma's van Gerard Ekdom vol van de woordgrappen die wellicht moeilijk te vertalen zijn. Zoals daar zijn: De sfeer hangt er lekker bij, Mijn hond Twitter kwam laatst met 140 teken het bos uit, Wat is je hond dik!, terwijl hij toch altijd aan de lijn is enz enz.
„Muziek is m’n leven”, zegt Gerard zelf. „Ik kan het me gelukkig niet voorstellen hoe het is om slecht of helemaal niet te kunnen horen. Door de uitzending visueel te maken voor doven en slechthorenden hoop ik dat zij op deze manier de sfeer van onze uitzending en het gevoel bij de muziek kunnen ervaren.”
Winter Vol Liefde: Monique wil geen driekhoeksrelatie met Willem en zijn ex-vriendin en de kijker is het met haar eens
12:50Makers van De Oost werken aan nieuwe serie: dit moet je weten over Hemelrijk
11:47Terugkijken: Sanne zingt Voilà tijdens Blind Auditions van The Voice of Holland
10:56Spannend spel zorgt voor grote schok in House of Villains
10:43Prinses Laurentien bij Shownieuws: 'Ik hoef nergens antwoord op te geven'