TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Horende en niet-horende mensen kunnen van 6 tot 10 's ochtends kijken en/of luisteren naar Ekdom in de Morgen. Hopelijk heeft de gebarentolk in kwestie een flink uithoudingsvermogen want hij of zij moet niet alleen de teksten van Gerard Ekdom gebaren, maar ook de muziek en de jingles.
Bovendien staan de radioprogramma's van Gerard Ekdom vol van de woordgrappen die wellicht moeilijk te vertalen zijn. Zoals daar zijn: De sfeer hangt er lekker bij, Mijn hond Twitter kwam laatst met 140 teken het bos uit, Wat is je hond dik!, terwijl hij toch altijd aan de lijn is enz enz.
„Muziek is m’n leven”, zegt Gerard zelf. „Ik kan het me gelukkig niet voorstellen hoe het is om slecht of helemaal niet te kunnen horen. Door de uitzending visueel te maken voor doven en slechthorenden hoop ik dat zij op deze manier de sfeer van onze uitzending en het gevoel bij de muziek kunnen ervaren.”
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Roosen & Borst, Clarkson's farm, Step Brothers
19:19'Vanaf deze maand is Gerard Joling terug met zijn realityserie'
19:04Actrice Ortál Vriend bevallen van eerste kindje
16:19Huwelijk van actrice Sanne Vogel heeft een speciale tv-reünie
14:38Paul uit B&B Vol Liefde bezorgt ernstig zieke Esther een mooie week in Spanje