TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Horende en niet-horende mensen kunnen van 6 tot 10 's ochtends kijken en/of luisteren naar Ekdom in de Morgen. Hopelijk heeft de gebarentolk in kwestie een flink uithoudingsvermogen want hij of zij moet niet alleen de teksten van Gerard Ekdom gebaren, maar ook de muziek en de jingles.
Bovendien staan de radioprogramma's van Gerard Ekdom vol van de woordgrappen die wellicht moeilijk te vertalen zijn. Zoals daar zijn: De sfeer hangt er lekker bij, Mijn hond Twitter kwam laatst met 140 teken het bos uit, Wat is je hond dik!, terwijl hij toch altijd aan de lijn is enz enz.
„Muziek is m’n leven”, zegt Gerard zelf. „Ik kan het me gelukkig niet voorstellen hoe het is om slecht of helemaal niet te kunnen horen. Door de uitzending visueel te maken voor doven en slechthorenden hoop ik dat zij op deze manier de sfeer van onze uitzending en het gevoel bij de muziek kunnen ervaren.”
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Vanavond op TV: Dertigers, Flikken Gent, Samaritan
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
11:46Ewout Genemans onthult startdatum van nieuw seizoen Ewout:
10:36Monique Hansler laat van zich horen vanuit Spanje: 'Zo angstig'