TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat meldt een woordvoerder aan het AD.
Ranking The Stars ging van start in 2006 en was tot en met 2018 te zien op NPO3. Daarna ging het programma met Paul de Leeuw mee naar RTL. Toen Paul daar weer vertrok, nam Eddy het programma over.
Paul de Leeuw vind het een geweldige kans. "En in deze tijd ook wel een uitdaging om een nieuwe Ranking te maken. Inclusief lange tenen, korte lontjes en vette vooroordelen. Ik hoop dat deze stars de handschoen durven op te pakken voor een nieuw en spraakmakend seizoen."
Eerder was er al sprake van een nieuw seizoen bij BNNVARA op de NPO, maar daar leek toen toch de stekker uit getrokken te worden. En nu is het dus terug bij RTL.
Wanneer we volgend jaar kunnen kijken naar nieuwe afleveringen en wie er zoal in het panel komen zitten, is nog niet bekend.
Deze zeven BN'ers worden getipt voor Wie is de Mol? en ook de locatie lijkt bekend
11:24Shownieuws: dit zijn de vervallen huizen van Emile Ratelband in Arnhem
09:58De Bogaartjes laten zich uit over De Hanslers na familieruzie
09:12Heleen van Royen: 'Boeken zijn niet meer van deze tijd'
08:08De TV van gisteren: nek aan nek-race Dwars door de Pyreneeën en Expeditie Robinson