TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat meldt een woordvoerder aan het AD.
Ranking The Stars ging van start in 2006 en was tot en met 2018 te zien op NPO3. Daarna ging het programma met Paul de Leeuw mee naar RTL. Toen Paul daar weer vertrok, nam Eddy het programma over.
Paul de Leeuw vind het een geweldige kans. "En in deze tijd ook wel een uitdaging om een nieuwe Ranking te maken. Inclusief lange tenen, korte lontjes en vette vooroordelen. Ik hoop dat deze stars de handschoen durven op te pakken voor een nieuw en spraakmakend seizoen."
Eerder was er al sprake van een nieuw seizoen bij BNNVARA op de NPO, maar daar leek toen toch de stekker uit getrokken te worden. En nu is het dus terug bij RTL.
Wanneer we volgend jaar kunnen kijken naar nieuwe afleveringen en wie er zoal in het panel komen zitten, is nog niet bekend.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'