TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat meldt een woordvoerder aan het AD.
Ranking The Stars ging van start in 2006 en was tot en met 2018 te zien op NPO3. Daarna ging het programma met Paul de Leeuw mee naar RTL. Toen Paul daar weer vertrok, nam Eddy het programma over.
Paul de Leeuw vind het een geweldige kans. "En in deze tijd ook wel een uitdaging om een nieuwe Ranking te maken. Inclusief lange tenen, korte lontjes en vette vooroordelen. Ik hoop dat deze stars de handschoen durven op te pakken voor een nieuw en spraakmakend seizoen."
Eerder was er al sprake van een nieuw seizoen bij BNNVARA op de NPO, maar daar leek toen toch de stekker uit getrokken te worden. En nu is het dus terug bij RTL.
Wanneer we volgend jaar kunnen kijken naar nieuwe afleveringen en wie er zoal in het panel komen zitten, is nog niet bekend.
Het vijfde seizoen van De Erfgenaam is nu al gedeeltelijk te zien bij Videoland
10:44Cheyenne Löhnen en Ingmar van den Broek verlaten GTST voor modellencarrière in Mexico
10:29Video: vreest André van Duin dat Heel Holland Bakt ook wegbezuinigd wordt?
10:16De startdatum van het tweede seizoen Anoniem is bekend
09:49Onlangs overleden René Karst nog te zien in nieuw seizoen De Slimste Mens