TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat meldt een woordvoerder aan het AD.
Ranking The Stars ging van start in 2006 en was tot en met 2018 te zien op NPO3. Daarna ging het programma met Paul de Leeuw mee naar RTL. Toen Paul daar weer vertrok, nam Eddy het programma over.
Paul de Leeuw vind het een geweldige kans. "En in deze tijd ook wel een uitdaging om een nieuwe Ranking te maken. Inclusief lange tenen, korte lontjes en vette vooroordelen. Ik hoop dat deze stars de handschoen durven op te pakken voor een nieuw en spraakmakend seizoen."
Eerder was er al sprake van een nieuw seizoen bij BNNVARA op de NPO, maar daar leek toen toch de stekker uit getrokken te worden. En nu is het dus terug bij RTL.
Wanneer we volgend jaar kunnen kijken naar nieuwe afleveringen en wie er zoal in het panel komen zitten, is nog niet bekend.
Partnerbijdrage
Bijzondere eerste beelden Het Antoni van Leeuwenhoek – Over Leven met Kanker
10:02Video: wordt Hélène Hendriks iedere ochtend huilend wakker hierdoor?
10:00Bert van der Veer blikt terug: 'Joop van den Ende en John de Mol domineerden het Gouden Televizier-Ring Gala'
09:17'Gerard Cox bezocht Joke Bruijs nog altijd en dan zongen ze samen'
08:46Terugkijken: Paul de Leeuw geeft een heel bijzonder optreden cadeau aan Bente