TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Moeder Hazes en Rossana Kluivert zouden elkaar volgens de geruchten al een tijdje niet kunnen luchten of zien. Door een geschil rondom de nieuwe realitysoap van Rachel en Rossana is de relatie naar verluid bekoeld.
Rachel en inmiddels ex-manager Nino - de zoon van Rossana - zijn uit elkaar, meldde Shownieuws destijds. Het zou op de avond ter nagedachtenis van André Hazes Sr.'s zeventigste verjaardag mis zijn gegaan. Als er al sprake was van ruzie, dan is die in elk geval uitgepraat. De twee vriendinnen zijn samen met wat familieleden in Spanje.
Beide dames delen een foto waarop ze met een heel gezelschap te zien zijn. Rachel's zoon André omhelst zijn jeugdheld Patrick Kluivert en liefde van zijn leven Sarah van Soelen. De jonge Kluivert-telg Shane is ook onderdeel van het gezelschap. Zakelijk conflict of niet, een gezellig uitje zit er nog gewoon in.
Davina Michelle deelt voorproefje van nieuw SBS6-programma Sing With Me
14:27NAVO-baas Mark Rutte schuift donderdag aan bij Pauw & De Wit
14:14Dit programma vervangt Oog om Oog op SBS6
13:14NET5 komt met nieuw programma: Koppels in Crisis
11:12Het Roer om stopt binnenkort definitief