TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Volgens de cijfers van Tina Nijkamp trok de uitzending van vorige week met Olcay Gulsen en Dinand Woesthoff inclusief uitgestelde kijkers 1.125.000 mensen. Maar daarmee is deze aflevering niet eens de best bekeken van dit seizoen. Er zijn er nog twee beter.
Gasten Donnie en Sanne Hans trokken vorige maand 1.288.000 kijkers en daarmee is die aflevering de meest bekeken aflevering aller tijden. Vorige week ging het ook helemaal niet slecht. Toen hadden Raven en diens gasten Maan en Najib Amhali 1.142.000 kijkers, dat is dus de op een na best bekeken uitzending.
Extra bijzonder is dat Boerderij Van Dorst op NPO3 wordt uitgezonden, de zender van de Publieke Omroep die zelden goed is voor miljoenen kijkers.
Zaterdag in The Tribute: Child of Destiny maakt indruk op Angela Groothuizen
13:20Deze programma's en films kijk je op tweede kerstdag 2025
13:06Kersverse First Dates-barman Jeremy is baan nu alweer kwijt: dit is zijn reactie
12:23Tina Nijkamp: 'Opstappen Renze Klamer is het failliet van RTL Tonight'
11:26Monique Hansler haalt uit naar Aran Bade: 'Dit is zijn schuld'