TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Volgens de cijfers van Tina Nijkamp trok de uitzending van vorige week met Olcay Gulsen en Dinand Woesthoff inclusief uitgestelde kijkers 1.125.000 mensen. Maar daarmee is deze aflevering niet eens de best bekeken van dit seizoen. Er zijn er nog twee beter.
Gasten Donnie en Sanne Hans trokken vorige maand 1.288.000 kijkers en daarmee is die aflevering de meest bekeken aflevering aller tijden. Vorige week ging het ook helemaal niet slecht. Toen hadden Raven en diens gasten Maan en Najib Amhali 1.142.000 kijkers, dat is dus de op een na best bekeken uitzending.
Extra bijzonder is dat Boerderij Van Dorst op NPO3 wordt uitgezonden, de zender van de Publieke Omroep die zelden goed is voor miljoenen kijkers.
Partnerbijdrage
Hélène Hendriks na opvallende actie Hans Teeuwen: 'Ik stuur niemand weg'
10:56Goed nieuws voor Nederlandse Songfestival-kijkers
10:06Opnames We Zijn er Bijna! begonnen: zo start Marlijn haar dag in Kroatië
09:57Maestro terugkijken? Eva Eikhout maakt indruk met De Notenkraker van Tsjaikovski
09:27Hoe laat is de Dodenherdenking op tv te zien?