TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Reinier Groos beleefde eind augustus zijn tv-debuut in het vooravondprogramma Mr. Frank Visser: Wordt u al geholpen?
Na een voorzichtige start heeft Groos zijn draai op televisie gevonden. Alle reden om zijn 69-jarige collega Frank Visser ook te ontlasten bij Mr. Frank Visser rijdt visite. Het opnameschema van de originele rijdende rechter is door het werkdagelijkse juridische programma al behoorlijk vol. Daarom rijdt Reinier ook het land door om ter plaatse te adviseren bij juridische vraagstukken.
Zo is hij de komende weken onder meer te vinden in Eindhoven waar de 87-jarige Corry in de clinch ligt met de gemeente over de wortelwildgroei van de bomen in haar straat. Alle stoeptegels komen omhoog en dat zorgt naast overlast ook voor riskante situaties. SBS laat weten dat Mr. Groos de komende weken tenminste één item in het programma voor zijn rekening zal nemen.
Mr. Frank Visser rijdt visite is iedere donderdag te zien rond 21.30 uur bij SBS 6.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Jeremy Clarkson pakt tv-programma's weer op na kankerdiagnose
13:56Astrid Holleeder 'schoot tekort' in RTL Tonight: 'Dat wil niemand horen'
11:24Expeditie Robinson begint pas in november
10:50Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'