TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Reinier Groos beleefde eind augustus zijn tv-debuut in het vooravondprogramma Mr. Frank Visser: Wordt u al geholpen?
Na een voorzichtige start heeft Groos zijn draai op televisie gevonden. Alle reden om zijn 69-jarige collega Frank Visser ook te ontlasten bij Mr. Frank Visser rijdt visite. Het opnameschema van de originele rijdende rechter is door het werkdagelijkse juridische programma al behoorlijk vol. Daarom rijdt Reinier ook het land door om ter plaatse te adviseren bij juridische vraagstukken.
Zo is hij de komende weken onder meer te vinden in Eindhoven waar de 87-jarige Corry in de clinch ligt met de gemeente over de wortelwildgroei van de bomen in haar straat. Alle stoeptegels komen omhoog en dat zorgt naast overlast ook voor riskante situaties. SBS laat weten dat Mr. Groos de komende weken tenminste één item in het programma voor zijn rekening zal nemen.
Mr. Frank Visser rijdt visite is iedere donderdag te zien rond 21.30 uur bij SBS 6.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?