TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Reinier van den Berg neemt op 1 maart afscheid van weerbureau MeteoGroup in Wageningen. Van den Berg werd bekend als weerman bij het RTL Nieuws.
Daar presenteerde hij het weer vanaf de start van de zender in 1989. „Na al die jaren, al die duizenden weerpraatjes en allerlei foto's die de revue hebben gepasseerd, ga ik mij nu fulltime richten op duurzaam ondernemen", zo zei de 55-jarige weerman voor zijn laatste weerpraatje op Omroep Gelderland. „Ik ga bezig met een beginnend bedrijf dat plastic wereldwijd wil gaan opruimen op een hele efficiënte manier."
Reinier van den Berg staat ook bekend als fanatiek tornadojager. Hij presenteerde voor de EO tevens een tijdje het wetenschapsprogramma Galileo.
Is dit de verteller van The Passion 2026?
13:37Je kunt je nu al opgeven voor (een eventueel) tweede seizoen van Love Is Blind
13:10De shows van Vandaag Inside en De Oranjezomer op Curaçao krijgen steeds meer vorm
12:55Bert in URK!: 'Greetje, leven met jou is soms pittig maar laten we samen oud worden'
11:47Video: De Augurkenkoning ook populair in België