TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Reinier van den Berg neemt op 1 maart afscheid van weerbureau MeteoGroup in Wageningen. Van den Berg werd bekend als weerman bij het RTL Nieuws.
Daar presenteerde hij het weer vanaf de start van de zender in 1989. „Na al die jaren, al die duizenden weerpraatjes en allerlei foto's die de revue hebben gepasseerd, ga ik mij nu fulltime richten op duurzaam ondernemen", zo zei de 55-jarige weerman voor zijn laatste weerpraatje op Omroep Gelderland. „Ik ga bezig met een beginnend bedrijf dat plastic wereldwijd wil gaan opruimen op een hele efficiënte manier."
Reinier van den Berg staat ook bekend als fanatiek tornadojager. Hij presenteerde voor de EO tevens een tijdje het wetenschapsprogramma Galileo.
Oogappels neemt afscheid met speciale aflevering: Appeltje voor de dorst
09:29Op deze datum keert Een Huis Vol terug
08:25De TV van gisteren: Kijkcijferrecords sneuvelen op boeiende tv-donderdag
06:47Vanavond op TV: Flikken Rotterdam, Kom je bij me eten? Vips, Mr. & Mrs. Smith
21:13Suzan en Freek raken Eva Jinek en kijkers diep met openhartig interview: 'Wat een waanzinnig sterk stel'