TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Reinier van den Berg neemt op 1 maart afscheid van weerbureau MeteoGroup in Wageningen. Van den Berg werd bekend als weerman bij het RTL Nieuws.
Daar presenteerde hij het weer vanaf de start van de zender in 1989. „Na al die jaren, al die duizenden weerpraatjes en allerlei foto's die de revue hebben gepasseerd, ga ik mij nu fulltime richten op duurzaam ondernemen", zo zei de 55-jarige weerman voor zijn laatste weerpraatje op Omroep Gelderland. „Ik ga bezig met een beginnend bedrijf dat plastic wereldwijd wil gaan opruimen op een hele efficiënte manier."
Reinier van den Berg staat ook bekend als fanatiek tornadojager. Hij presenteerde voor de EO tevens een tijdje het wetenschapsprogramma Galileo.
Tunnelvisie met Thomas: 'Is dit een klassieke aanwijzing naar Nathan?'
12:30The Tribute terugkijken? Coming on Strong speelt Twilight Zone
12:24Video: Viktor Verhulst gaat trouwen met vriendin Sarah Puttemans
11:00Finale van Wie is de Mol? 2025 is live bij te wonen
10:12Deze RTL4-programma's zijn voortaan meerdere keren per week op tv te zien