TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Reinier van den Berg neemt op 1 maart afscheid van weerbureau MeteoGroup in Wageningen. Van den Berg werd bekend als weerman bij het RTL Nieuws.
Daar presenteerde hij het weer vanaf de start van de zender in 1989. „Na al die jaren, al die duizenden weerpraatjes en allerlei foto's die de revue hebben gepasseerd, ga ik mij nu fulltime richten op duurzaam ondernemen", zo zei de 55-jarige weerman voor zijn laatste weerpraatje op Omroep Gelderland. „Ik ga bezig met een beginnend bedrijf dat plastic wereldwijd wil gaan opruimen op een hele efficiënte manier."
Reinier van den Berg staat ook bekend als fanatiek tornadojager. Hij presenteerde voor de EO tevens een tijdje het wetenschapsprogramma Galileo.
Vanavond op TV: Verborgen verleden, Vrienden van Amstel Live 2026, Rango
21:42The Voice of Holland: Shelley maakt indruk met krachtig stemgeluid (video)
21:27Spanning stijgt zaterdag in The Winner Takes It All: 'Dit is keihard strijden' (video)
21:07The Voice gemist? Thijs zingt Another Love en blaast coaches omver
15:41Terugblik: Zo ging het Jennifer Hoffman af in het vorige seizoen van LOL: Last One Laughing