TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Reinier van den Berg neemt op 1 maart afscheid van weerbureau MeteoGroup in Wageningen. Van den Berg werd bekend als weerman bij het RTL Nieuws.
Daar presenteerde hij het weer vanaf de start van de zender in 1989. „Na al die jaren, al die duizenden weerpraatjes en allerlei foto's die de revue hebben gepasseerd, ga ik mij nu fulltime richten op duurzaam ondernemen", zo zei de 55-jarige weerman voor zijn laatste weerpraatje op Omroep Gelderland. „Ik ga bezig met een beginnend bedrijf dat plastic wereldwijd wil gaan opruimen op een hele efficiënte manier."
Reinier van den Berg staat ook bekend als fanatiek tornadojager. Hij presenteerde voor de EO tevens een tijdje het wetenschapsprogramma Galileo.
Marlijn Weerdenburg inmiddels blij met eerdere start Moltalk: 'Snijdt nu meer hout'
09:40Johan Derksen shockeert Gerard Joling met pikante ontboezeming in VI
09:19B&B vol liefde-ster Petra kondigt huwelijk aan met nieuwe grote liefde Chantal
09:03Buffy-acteur Nicholas Brendon op 54-jarige leeftijd overleden
08:46Tina Nijkamp onthult salaris Wilfred Genee bij Vandaag inside