TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zo zou er sprake zijn van een 'tweede raadsel'. Hoe zit dat precies?
Morgen start het 25e seizoen van Wie is de Mol? in Cambodja - het jubileumseizoen van 2020 en de streaming-editie van 2024 niet meegenomen. Wat kunnen we precies verwachten van dit 25-jarig jubileum? Volgens Rik van de Westelaken is er komend seizoen sprake van 'een tweede raadsel' dat 'het gehele seizoen gaat beïnvloeden'. Het zou bovendien gaan om de start van het programma, morgen dus, en misschien weten we dan al meer.
Aan de kandidaten zal het in ieder geval niet liggen, vertelt Rik eveneens. 'Ik ben zeer tevreden met deze groep. Ik heb ze van dichtbij mogen meemaken en ze hebben het spel heel goed, en hard gespeeld. (...) Ik heb ontzettend genoten.' De kandidaten van Wie is de Mol? 2025 zijn Bridget Maasland, Gabriël Martina, Maaike Martens, Nora Akachar, Ray Klaassens, Roos Moggré, Sam Hagens, Sophie Frankenmolen, Stijn de Vries en Teun Luijkx. Vorige week was de kick-off van Wie is de Mol? te zien bij NPO1. Deze is terug te kijken bij NPO Start.
Wie is de Mol? is vanaf 4 januari iedere zaterdag om 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO 1.
Op de hoogte blijven? Bekijk het laatste nieuws over Wie is de Mol?.
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Kijkers kunnen niet stoppen met lachen om nieuwe Vandaag Inside-promo
12:01Nieuwe meidengroep gezocht in WHO'S NXT
10:45Nieuw EO-programma debuteert op de zondagavond op NPO1
10:04Kristie ontving veel ‘nare berichten’ na deelname De Bondgenoten
09:28Makers van serie Máxima zoeken oudere prinsesjes voor het derde seizoen