TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zo zou er sprake zijn van een 'tweede raadsel'. Hoe zit dat precies?
Morgen start het 25e seizoen van Wie is de Mol? in Cambodja - het jubileumseizoen van 2020 en de streaming-editie van 2024 niet meegenomen. Wat kunnen we precies verwachten van dit 25-jarig jubileum? Volgens Rik van de Westelaken is er komend seizoen sprake van 'een tweede raadsel' dat 'het gehele seizoen gaat beïnvloeden'. Het zou bovendien gaan om de start van het programma, morgen dus, en misschien weten we dan al meer.
Aan de kandidaten zal het in ieder geval niet liggen, vertelt Rik eveneens. 'Ik ben zeer tevreden met deze groep. Ik heb ze van dichtbij mogen meemaken en ze hebben het spel heel goed, en hard gespeeld. (...) Ik heb ontzettend genoten.' De kandidaten van Wie is de Mol? 2025 zijn Bridget Maasland, Gabriël Martina, Maaike Martens, Nora Akachar, Ray Klaassens, Roos Moggré, Sam Hagens, Sophie Frankenmolen, Stijn de Vries en Teun Luijkx. Vorige week was de kick-off van Wie is de Mol? te zien bij NPO1. Deze is terug te kijken bij NPO Start.
Wie is de Mol? is vanaf 4 januari iedere zaterdag om 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO 1.
Op de hoogte blijven? Bekijk het laatste nieuws over Wie is de Mol?.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster
08:14De TV van gisteren: Kijkers schrikken van ‘ongepaste’ opmerking Sayf in De Bondgenoten
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji