TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zo zou er sprake zijn van een 'tweede raadsel'. Hoe zit dat precies?
Morgen start het 25e seizoen van Wie is de Mol? in Cambodja - het jubileumseizoen van 2020 en de streaming-editie van 2024 niet meegenomen. Wat kunnen we precies verwachten van dit 25-jarig jubileum? Volgens Rik van de Westelaken is er komend seizoen sprake van 'een tweede raadsel' dat 'het gehele seizoen gaat beïnvloeden'. Het zou bovendien gaan om de start van het programma, morgen dus, en misschien weten we dan al meer.
Aan de kandidaten zal het in ieder geval niet liggen, vertelt Rik eveneens. 'Ik ben zeer tevreden met deze groep. Ik heb ze van dichtbij mogen meemaken en ze hebben het spel heel goed, en hard gespeeld. (...) Ik heb ontzettend genoten.' De kandidaten van Wie is de Mol? 2025 zijn Bridget Maasland, Gabriël Martina, Maaike Martens, Nora Akachar, Ray Klaassens, Roos Moggré, Sam Hagens, Sophie Frankenmolen, Stijn de Vries en Teun Luijkx. Vorige week was de kick-off van Wie is de Mol? te zien bij NPO1. Deze is terug te kijken bij NPO Start.
Wie is de Mol? is vanaf 4 januari iedere zaterdag om 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO 1.
Op de hoogte blijven? Bekijk het laatste nieuws over Wie is de Mol?.
Partnerbijdrage
Nederland kent genoeg dramaseries, maar sommige titels weten echt iets los te maken. Sleepers, de Videoland Original die sinds 2022 te streamen is, hoort zonder twijfel in die categorie. Maar wat maakt deze serie het kijken waard?
Jennie Jelies komende tijd minder in Spanje te vinden
11:30Dit kijk je in januari 2026: alle nieuwe tv-programma’s en seizoenen op een rij
10:41Eddy Zoëy pakt werk weer op na pauze vanwege zeldzame aandoening
09:04Overtreders keert terug met een nieuw seizoen
07:44Nieuwe dagelijkse quizshow voor SBS6: Pokerface