TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zo zou er sprake zijn van een 'tweede raadsel'. Hoe zit dat precies?
Morgen start het 25e seizoen van Wie is de Mol? in Cambodja - het jubileumseizoen van 2020 en de streaming-editie van 2024 niet meegenomen. Wat kunnen we precies verwachten van dit 25-jarig jubileum? Volgens Rik van de Westelaken is er komend seizoen sprake van 'een tweede raadsel' dat 'het gehele seizoen gaat beïnvloeden'. Het zou bovendien gaan om de start van het programma, morgen dus, en misschien weten we dan al meer.
Aan de kandidaten zal het in ieder geval niet liggen, vertelt Rik eveneens. 'Ik ben zeer tevreden met deze groep. Ik heb ze van dichtbij mogen meemaken en ze hebben het spel heel goed, en hard gespeeld. (...) Ik heb ontzettend genoten.' De kandidaten van Wie is de Mol? 2025 zijn Bridget Maasland, Gabriël Martina, Maaike Martens, Nora Akachar, Ray Klaassens, Roos Moggré, Sam Hagens, Sophie Frankenmolen, Stijn de Vries en Teun Luijkx. Vorige week was de kick-off van Wie is de Mol? te zien bij NPO1. Deze is terug te kijken bij NPO Start.
Wie is de Mol? is vanaf 4 januari iedere zaterdag om 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO 1.
Op de hoogte blijven? Bekijk het laatste nieuws over Wie is de Mol?.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Wim T. Schippers, stem van Ernie en tv-pionier, overleden op 83-jarige leeftijd
19:33Kijkers moeten even wennen aan de nieuwe look en tune van Editie NL
15:27Wat gaat Humberto Tan nu doen op tv na komst Welmoed Sijtsma bij RTL?
15:03Zien: De eerste beelden van de nieuwe NPO-realityserie De Verloskundigen
13:36Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow