TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De presentatie van Eigen huis & tuin: lekker leven, zoals het programma gaat heten, is in handen van Froukje de Both. Naast haar maken tv-kok Hugo Kennis en voormalig Boer zoekt vrouw-deelnemer en tuinman van de show Tom Groot ook hun opwachting.
"Ik ben blij dat we ons sterke merk Eigen huis & tuin in een nieuwe dagelijkse versie kunnen terugbrengen bij RTL 4. Het programma sluit perfect aan op de behoefte van onze kijkers: praktische tips op het gebied van wonen, lifestyle, tuinieren en koken waarmee je zelf direct aan de slag kunt om op die manier je leven leuker én gezonder te maken. Een inspirerende en lekkere start van onze vooravond!", stelt programmadirecteur Peter van der Vorst in een persverklaring.
Echt grote verbouwingen zal het team niet doen. Het is tenslotte ook geen Help, mijn man is klusser. Eigen huis & tuin: lekker leven is vanaf 31 augustus elke werkdag rond 17:00 uur te zien op RTL 4.
Het perfecte spel om met familie of vrienden te spelen tijdens deze koude winterdagen. Het bordspel van The Floor gaat namelijk voor veel plezier zorgen!
Terugkijken: Estavana Polman onthult in Vandaag Inside wat handbalsters écht verdienen: ‘Zo!’
10:00Kim-Lian van der Meij speelt aartsengel Gabriël in De Kerststal van Nederland: 'Bijzonder'
10:00Wie speelt wie in De Kerststal van Nederland?
09:38Dit is de startdatum van het tweede seizoen van Only Joling
09:31Anne-Mar Zwart presenteert nieuw datingprogramma voor de EO