TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL4 heeft een deel van de kandidaten die meedoen aan De Verraders bekendgemaakt. Onder hen Loiza Lamers en Samantha Steenwijk.
Naast het tweetal doen ook Jörgen Raymann, Holly Mae Brood, Sinan Can en Loek Peters mee aan het ‘moordspel’ van RTL. In De Verraders strijden in totaal achttien BN’ers in een kasteel in Limburg om een grote stapel zilver.
Volgens de kenners is De Verraders enigszins te vergelijken met De weerwolven van Wakkerdam en Wie is de Mol? Anders dan bij het populaire AVROTROS-programma is het bij De Verraders wel direct duidelijk wie de schurken zijn.
De Verraders, waarvan de presentatie in handen is van Tijl Beckand en de reeks acht weken beslaat, gaat op 13 maart om 21.30 uur van start op RTL4.
Kjeld Nuis en Joy Beune bejubeld door Vandaag Inside-kijkers: 'Die moeten een reallifesoap'
10:41Dit is de startdatum van het derde seizoen van Daar Gaan Ze Weer
10:06Nieuw seizoen Married at First Sight is vanaf deze datum te zien
07:56Alles wat je moet weten over het nieuwe SBS6-programma The Bicycle Race
07:52De TV van gisteren: Talkshows scoren met Nederlandse olympiërs