TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL4 heeft een deel van de kandidaten die meedoen aan De Verraders bekendgemaakt. Onder hen Loiza Lamers en Samantha Steenwijk.
Naast het tweetal doen ook Jörgen Raymann, Holly Mae Brood, Sinan Can en Loek Peters mee aan het ‘moordspel’ van RTL. In De Verraders strijden in totaal achttien BN’ers in een kasteel in Limburg om een grote stapel zilver.
Volgens de kenners is De Verraders enigszins te vergelijken met De weerwolven van Wakkerdam en Wie is de Mol? Anders dan bij het populaire AVROTROS-programma is het bij De Verraders wel direct duidelijk wie de schurken zijn.
De Verraders, waarvan de presentatie in handen is van Tijl Beckand en de reeks acht weken beslaat, gaat op 13 maart om 21.30 uur van start op RTL4.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij