TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL onthulde de laatste zes kandidaten van De verraders via Instagram.
In totaal doen achttien BN'ers mee aan De verraders dat zich afspeelt op een mysterieus kasteel in Kerkrade. Maar het programma dreigt in rap tempo deelnemers te verliezen. De drie verraders 'vermoorden' namelijk iedere nacht één van de groepsleden. Het is dus zaak snel de daders te ontdekken en niemand te vertrouwen.
Eerder werd al bekend dat Loiza Lamers, Samantha Steenwijk, Jörgen Raymann, Holly Mae Brood, Sinan Can en Loek Peters van de partij zijn. Daar voegden actrice Abbey Hoes, basketballer Chatilla van Grinsven, wetenschapsjournalist Diederik Jekel, actrice Gaby Blaaser, oud-hockeyster Kim Lammers en goochelaar Steven Kazan zich bij.
Het laatste zestal blijkt te bestaan uit komiek Edson da Graca, operazangeres Francis van Broekhuizen, actrice Barbara Sloesen, acteur Kees Boot, presentator Daan Nieber en voetbaltrainer Gertjan Verbeek.
De verraders is vanaf zaterdag 13 maart te zien om 21.30 uur bij RTL 4.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: slechte start voor Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte
21:46Dit zijn de finalisten van The Voice of Holland 2026
21:20Abrupt einde aan Flikken-avontuur voor deze BN'er
19:46Camiel Kesbeke houdt vader Oos voor de gek met neptelefoontje
17:00Komende maand in GTST: Draagmoeders, eitjes en onverwachte zwangerschappen