TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Pak de bingokaarten voor Kopen Zonder Kijken er maar weer bij, want binnenkort kunnen we weer toekijken hoe Martijn Krabbé en zijn team verschillende huizen zoeken, kopen én verbouwen.
Omcirkel maandag 17 april maar groot in je agenda, want dan gaat de eerste aflevering van Kopen Zonder Kijken weer van start
Inmiddels zijn we aanbeland in het zesde seizoen en ook nu laten tien stellen hun huis kopen door Alex van Keulen en worden ze waarschijnlijk weer om extra budget gevraagd voor de verbouwing door Bob Sikkes.
Alhoewel, dat laatste nog maar de vraag is want Martijn liet onlangs nog weten dat dat zomaar anders kan zijn in het nieuwe seizoen, vanwege de veranderende huizenmarkt. Druk zijn ze er in ieder geval wel mee geweest, want de presentator vertelde dat ze soms in een week wel vijftig bezichtigingen hadden.
Ook het zevende seizoen staat al op de planning en is al bijna afgerond. Deze kunnen we in het voorjaar van 2024 verwachten. “Dat (zevende seizoen red.) wordt heel anders omdat de markt totaal aan het veranderen is", vertelt Martijn. "De rente is gewoon heel erg aan het stijgen, de hypotheekrente is aan het stijgen. Dus je hebt hogere maandlasten, dan ga je ook minder lenen. Er is een enorme inflatie."
Eerst kunnen we uitkijken naar het zesde seizoen van Kopen Zonder Kijken. Die zie je dus vanaf maandag 17 april wekelijks om 20:30 uur op RTL 4.
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Tamara Elbaz en Maria Tailor keren terug in The Real Housewives of Amsterdam
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
08:04De TV van gisteren: Kijkers zien Oranje wéér verliezen na penalty's
07:00GTST Spoilers - maandag 6 t/m donderdag 9 juli 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Sold on SLC, Sudden Impact