TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Dat is geen leuk gesprek, maar ze begrijpen het wel", zegt programmadirecteur Peter van der Vorst over het stoppen met Blue Circle in De Telegraaf. "Toen we goed met Eva in gesprek waren, kwam het al snel op de rol van haar producent. Die is natuurlijk onderdeel van haar succes, zij zijn echt een twee-eenheid."
Het stoppen met Blue Circle is een hard gelag voor de productiemaatschappij, dat sinds het begin van RTL Late Night met Humberto Tan de late avonden voor RTL verzorgde. Daarna was Blue Circle ook betrokken bij de talkshow met Twan Huys, Art Rooijakkers' Zomer met Art en nu met Beau.
Van der Vorst denkt nog wel na over de namen van de talkshows die straks bij RTL te zien zijn. Hij verwacht met twee aparte namen op de proppen te komen, net zoals Jinek en Pauw nu bij de publieke omroep hebben.
Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, The hunting party, Daredevil
09:22EO schrapt na 25 jaar Het familiediner: 'Maar we maken nog één seizoen'
08:53De TV van gisteren: Kijkers blijven ondermaats presterend Got Talent de rug toekeren
08:30Johan Derksen keihard over Ruben van der Meers eerbetoon aan Paulien Cornelisse bij Renze: 'Tenenkrommend'
08:24Malgosia blijft bij felle kritiek op Good luck guys-Jay: 'Ze gaven me gelijk!'