TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Dat is geen leuk gesprek, maar ze begrijpen het wel", zegt programmadirecteur Peter van der Vorst over het stoppen met Blue Circle in De Telegraaf. "Toen we goed met Eva in gesprek waren, kwam het al snel op de rol van haar producent. Die is natuurlijk onderdeel van haar succes, zij zijn echt een twee-eenheid."
Het stoppen met Blue Circle is een hard gelag voor de productiemaatschappij, dat sinds het begin van RTL Late Night met Humberto Tan de late avonden voor RTL verzorgde. Daarna was Blue Circle ook betrokken bij de talkshow met Twan Huys, Art Rooijakkers' Zomer met Art en nu met Beau.
Van der Vorst denkt nog wel na over de namen van de talkshows die straks bij RTL te zien zijn. Hij verwacht met twee aparte namen op de proppen te komen, net zoals Jinek en Pauw nu bij de publieke omroep hebben.
De TV van gisteren: Wie is de Mol? scoort met unieke opdracht
11:59Kijkcijfers: Heel Holland bakt elke dag valt nog altijd niet in de smaak
11:35Smart-bestuurder die werd aangereden door Máxima herkent zich niet in Videoland-serie
10:43Gerard Joling (65) op de vuist tijdens optreden na bierdouche
10:23Josje Huisman kreeg cultuurshock door deelname The bicycle race: 'Rollercoaster'