TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Dat is geen leuk gesprek, maar ze begrijpen het wel", zegt programmadirecteur Peter van der Vorst over het stoppen met Blue Circle in De Telegraaf. "Toen we goed met Eva in gesprek waren, kwam het al snel op de rol van haar producent. Die is natuurlijk onderdeel van haar succes, zij zijn echt een twee-eenheid."
Het stoppen met Blue Circle is een hard gelag voor de productiemaatschappij, dat sinds het begin van RTL Late Night met Humberto Tan de late avonden voor RTL verzorgde. Daarna was Blue Circle ook betrokken bij de talkshow met Twan Huys, Art Rooijakkers' Zomer met Art en nu met Beau.
Van der Vorst denkt nog wel na over de namen van de talkshows die straks bij RTL te zien zijn. Hij verwacht met twee aparte namen op de proppen te komen, net zoals Jinek en Pauw nu bij de publieke omroep hebben.
Hélène Hendriks maakt acteerdebuut met rol in nieuwe film
16:25Gover Meit doet mee aan Dancing with the Stars in België: dit zijn de eerste beelden
15:48Robèrt van Beckhoven stelt zijn nieuwe liefde voor in Shownieuws
15:42Max Verstappen haalt alles uit de kast om te stunten tijdens de Formule 1 GP van Brazilië op Viaplay
14:12Koning Willem-Alexander en koningin Máxima geven exclusief interview in nieuwe documentaire