TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Dat is geen leuk gesprek, maar ze begrijpen het wel", zegt programmadirecteur Peter van der Vorst over het stoppen met Blue Circle in De Telegraaf. "Toen we goed met Eva in gesprek waren, kwam het al snel op de rol van haar producent. Die is natuurlijk onderdeel van haar succes, zij zijn echt een twee-eenheid."
Het stoppen met Blue Circle is een hard gelag voor de productiemaatschappij, dat sinds het begin van RTL Late Night met Humberto Tan de late avonden voor RTL verzorgde. Daarna was Blue Circle ook betrokken bij de talkshow met Twan Huys, Art Rooijakkers' Zomer met Art en nu met Beau.
Van der Vorst denkt nog wel na over de namen van de talkshows die straks bij RTL te zien zijn. Hij verwacht met twee aparte namen op de proppen te komen, net zoals Jinek en Pauw nu bij de publieke omroep hebben.
Partnerbijdrage
Marlijn Weerdenburg onderbreekt opnames We Zijn er Bijna!: dit is waarom
10:06De Bondgenoten: Robert heeft zijn agressie niet onder controle en slaat erop los
10:00Jetske van den Elsen moest na opnames Hunted VIPS bijkomen: 'Zag overal camera's'
09:44TV-weerbericht: 'Zomerse temperaturen en veel zon in aantocht'
09:14Terugkijken: De Oranjezondag bespreekt opvallende opmerkingen Gidi Markuszower