TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kasper maakte het besluit van de zender bekend op zijn Instagrampagina.
Groeten uit 19xx was begin dit jaar een bescheiden hit voor RTL 4. Onder leiding van Kasper gingen BN’ers als Henkjan Smits, Frans Bauer en Leontien van Moorsel met hun gezinnen terug naar hun vroege tienerjaren. Van Kooten zorgde als presentator voor de rode draad en vrolijke noot door zich steevast uit te dossen in opvallende outfits uit dat jaargang.
Maar het is uit met de verkleedpret wat RTL betreft. In een eventuele tweede reeks van de realityshow is Van Kooten niet meer te zien. Kasper is naar eigen zeggen van het project gehaald omdat RTL haar “vaste gezichten” meer wil laten werken. Hij was op freelance basis betrokken bij de omroep en moet daarom plaats maken voor presentatoren die wel een vast contract hebben.
Kasper baalt, maar is ook berustend. Hij besluit zijn Instagrampost met: “that’s tv-land!” en verzekert fans dat hij lekker doorgaat met nieuwe dingen. Wie de nieuwe presentator van Groeten uit 19xx wordt, is nog niet bekend.
Partnerbijdrage
Een heel goed begin van je weekend, want het allernieuwste seizoen van Sleepers staat vanaf vandaag in zijn geheel op Videoland!
De TV van gisteren: kijkers zien emotionele halve finale Het Perfecte Plaatje
06:47Vanavond op TV: 2 voor 12, The masked singer, Bohemian Rhapsody
06:00Advent dag 12 | De drie leukste feestdagenspecials van 2025
19:26Jamai Loman en Buddy Vedder presenteren nieuwe RTL-show The House of Hide and Seek
15:34RTL Nieuws-presentator Antoin Peeters verklaart afwezigheid op tv