TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kasper maakte het besluit van de zender bekend op zijn Instagrampagina.
Groeten uit 19xx was begin dit jaar een bescheiden hit voor RTL 4. Onder leiding van Kasper gingen BN’ers als Henkjan Smits, Frans Bauer en Leontien van Moorsel met hun gezinnen terug naar hun vroege tienerjaren. Van Kooten zorgde als presentator voor de rode draad en vrolijke noot door zich steevast uit te dossen in opvallende outfits uit dat jaargang.
Maar het is uit met de verkleedpret wat RTL betreft. In een eventuele tweede reeks van de realityshow is Van Kooten niet meer te zien. Kasper is naar eigen zeggen van het project gehaald omdat RTL haar “vaste gezichten” meer wil laten werken. Hij was op freelance basis betrokken bij de omroep en moet daarom plaats maken voor presentatoren die wel een vast contract hebben.
Kasper baalt, maar is ook berustend. Hij besluit zijn Instagrampost met: “that’s tv-land!” en verzekert fans dat hij lekker doorgaat met nieuwe dingen. Wie de nieuwe presentator van Groeten uit 19xx wordt, is nog niet bekend.
Dries Roelvink springt in de bres voor Dave en Donny in Vandaag Inside
10:47Yvonne Coldeweijer maakt alsnog show voor Talpa, eerste aflevering nu al te zien
10:22Patricia Paay keert terug op tv met realityserie
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'
10:00Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'