TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kasper maakte het besluit van de zender bekend op zijn Instagrampagina.
Groeten uit 19xx was begin dit jaar een bescheiden hit voor RTL 4. Onder leiding van Kasper gingen BN’ers als Henkjan Smits, Frans Bauer en Leontien van Moorsel met hun gezinnen terug naar hun vroege tienerjaren. Van Kooten zorgde als presentator voor de rode draad en vrolijke noot door zich steevast uit te dossen in opvallende outfits uit dat jaargang.
Maar het is uit met de verkleedpret wat RTL betreft. In een eventuele tweede reeks van de realityshow is Van Kooten niet meer te zien. Kasper is naar eigen zeggen van het project gehaald omdat RTL haar “vaste gezichten” meer wil laten werken. Hij was op freelance basis betrokken bij de omroep en moet daarom plaats maken voor presentatoren die wel een vast contract hebben.
Kasper baalt, maar is ook berustend. Hij besluit zijn Instagrampost met: “that’s tv-land!” en verzekert fans dat hij lekker doorgaat met nieuwe dingen. Wie de nieuwe presentator van Groeten uit 19xx wordt, is nog niet bekend.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Vera, A Knight's Tale
20:54Marieke Elsinga maakt dit najaar comeback bij RTL Boulevard
16:06André Rieu opnieuw op Vrijthof maar wat als Nederland dan een WK-wedstrijd speelt?
16:00Nieuwe docuserie over Lil Kleine op komst: Terug