TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL7 en Videoland hebben een nieuwe sport omarmd sinds de Olympische Spelen. Zodoende is vanaf 6 november het baanwielrennen te zien op de zender en streamingdienst.
Het baanwielrennen zorgde voor een ware explosie aan medailles tijdens de Olympische Spelen in Tokio met onder andere het goud van Harrie Lavreysen en het zilver van Jeffrey Hoogland op het onderdeel sprint en de gouden plak van Shanne Braspennincx op de keirin. RTL7 ziet kansen met de UCI Track Champions League in het vooruitzicht en heeft de rechten gekocht.
De UCI Track Champions League is een nieuwe en innovatieve competitie die bestaat uit zes evenementen. Vier daarvan worden live bij RTL 7 uitgezonden en alle avonden zijn daarnaast live te zien bij Videoland.
Wie de presentatie op zich neemt en op welke tijd de baanwielrenners te zien zijn bij RTL7, geeft de zender later informatie over. De wielrenners komen op twee onderdelen en vier disciplines in actie tijdens de Champions League, te weten de sprint (sprint en keirin) en endurance (afvalkoers en scratch). Op beide onderdelen doen de achttien beste baanwielrenners ter wereld mee.
Partnerbijdrage
Dit is de Mol van Wie Is de Mol? 2026
08:13De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside