TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het zou dan gaan om een wekelijkse talkshow op de vrijdagavond, zo schrijft De Telegraaf.
Er wordt in Hilversum druk vergaderd over een nieuwbakken talkshow op de late avond. Eva Jinek komt later dit jaar op het tijdslot van 19.00 uur terecht en de vraag is nog wat er precies met dat late tijdslot gebeurt. Voor de vrijdag zou er nu dus worden gekeken naar Jeroen Pauw met als sidekick Rutger Castricum, zo bevestigt laatstgenoemde aan de krant. Hij houdt wel een slag om de arm: "er is nog niet concreet gesproken over of wij samen aan tafel zouden gaan zitten. We hebben zowel samen, en met Dominique Weesie (directeur van omroep PowNed, red.), over de plannen gesproken."
Pauw - die momenteel te zien is op NPO 1 op het tijdslot van 19.00 uur - heeft een goeie klik met Castricum, zo is bekend. "We kennen elkaar al jaren en kunnen het goed vinden. Achter de schermen bij de Oranjezomer afgelopen jaar dachten we: misschien moeten we eens kijken of we wat samen kunnen doen."
De Telegraaf belde ook even met de NPO, die aangaf dat er nog geen invulling bekend is voor de vrijdagavond.
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
Wat kunnen we verwachten van het 37e seizoen van GTST?
14:22Temptation Island krijgt nog een seizoen op Prime Video
14:00Anna Drijver scoort hoofdrol in de spin-off van Onopgelost
13:29De deelnemers van de nieuwe spelshow Wolven zijn bekend
13:12De Bondgenoten: 'Anouk is zo'n ongekende trut'