TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ruud de Wild is door camera’s van KRO-NCRV gevolgd tijdens zijn behandeling voor darmkanker. De radio-dj liet de documentairemakers zelfs meegaan de operatiekamer in.
“Ik wil hiermee kijkers inzicht geven hoe ieder zijn eigen pad kan bewandelen, welke tips er zijn en waarom het zo belangrijk is om tijdig aan de bel te trekken. Ik heb zelf ervaren hoe belangrijk dit is geweest en dat wil ik delen”, zegt De Wild over de reden om een documentaire over zijn behandeltraject te laten maken. “De eerste maanden kon ik nog niet bedenken dat dit goed zou aflopen. Het was een rollercoaster van emoties en scenario’s die zijn besproken.”
De 52-jarige De Wild maakte maandagmiddag zijn rentree op de radio. Hij presenteerde zijn show De Wild in de middag vanuit het VUmc in Amsterdam, waar hij werd behandeld. Hij sprak dezelfde woorden als in maart 2021, toen hij bekendmaakte darmkanker te hebben. “Jullie zijn nog niet van me af.”
Diagnose de Wild wordt op 7 november uitgezonden bij KRO-NCRV op NPO 1.
Opvolger van Stefan de Walle dit jaar al te zien in Het Sinterklaasjournaal
13:58AVROTROS deelt alvast een sneak peek van duettenaflevering Beste Zangers
13:28Makers van De Bondgenoten zetten kijkers op het puntje van hun stoel: 'De hel breekt los'
10:09Jutta Leerdam in Casa di Beau over kritiek: 'Oh dat komt door haar vriend'
09:33Beau van Erven Dorens na alle commotie te gast bij Renze Klamer: 'Ik mis de desk een beetje'