TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat is te zien op de eerste beelden van de aflevering van vanavond.
Op subtiele wijze vraagt Anna of Waldemar zijn shirt uit wil doen. "Ik wil misschien vragen of jij je jas uit wil doen, en als het kan... Als je je er comfortable bij voelt, ook je shirt en je trui." Haar idee is namelijk dat Waldemar in de ochtend een smoothie gaat maken.
Het voorwerp dat ze heeft is de blender en ze hoopt dat alle sap eruit vliegt. Maar dat wordt een flinke anticlimax. Het gutst een beetje over de rand en verder gebeurt er niks. "Oké, we hebben de eerste grote teleurstelling van dit seizoen te pakken", grapt presentator Tijl Beckand. Ook het toevoegen van meer sap en wortels zorgt niet voor het gewenste resultaat.
"De blender was niet zo'n fijne collega", is de conclusie van Anna. Wat het resultaat is van de shoot zie je vanavond in Het Perfecte Plaatje om 20.30 uur bij RTL 4.
Partnerbijdrage
In Scam Alert onderzoeken Ellie Lust en cyberjournalist Daniël Verlaan de schimmige wereld van digitale oplichting. Waar traditionele oplichters nog fysiek te traceren zijn, speelt fraude zich tegenwoordig steeds vaker af achter schermen en anonieme profielen. Dit nieuwe RTL-programma laat zien hoe kwetsbaar we online kunnen zijn én hoe we ons beter kunnen wapenen.
Slagveld bij de Publieke Omroep: iconische programma's sneuvelen
13:15Deze programma's en films kijk je op kerstavond 2025
11:06Op deze datum keert The Connection terug op televisie
10:05De stembussen voor de Gouden Televizier-Ring 2026 gaan voor het eerst open
09:52De Reünie met Herman van der Zandt krijgt een nieuw seizoen