TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
SBS maakte haar programmaschema voor maart bekend waarin de opmerkelijke programmeerkeuze direct opviel.
Wendy van Dijks nieuwe programma heet Wie het laatst lacht, hierin gaat ze mensen helpen bij de voorbereidingen voor een verborgen camera grap. Ook krijgen ze opdrachten ingefluisterd door Wendy met, hopelijk, alle hilarische gevolgen van dien. Wie het laatst lacht duurt maar liefst anderhalf uur.
Als Wendy afzwaait rond 22.00 uur, is het de beurt aan Henny Huisman. Hij vult de zendtijd tot 22.30 uur en de start van Hart van Nederland met zijn nieuwe reportageprogramma Waar is dat feestje? Hierin gaat Henny allerhande (glamour)feesten en partijen af om op geheel eigen wijze verslag te doen van de festiviteiten.
De twee SBS-titels gaan van start op vrijdag 6 maart, niet geheel toevallig ook de dag dat de eerste aflevering van Wendy's oude RTL-show The Voice kids op RTL 4 te zien is. Wendy wordt dit seizoen vervangen door Jamai Loman.
De Oranjezomer: 'Koopzegelverandering AH maakt de mensen boos'
13:23Wanneer keert Kassa weer terug op televisie?
13:06Edwin tegen Iris in B&B Vol Liefde: 'Ik hoopte dat je niet verliefd zou worden op me'
13:04Dit programma vervangt De Slimste Mens België na de finale op NPO 3
12:55Kefah Allush ontvangt Carrie ten Napel en Simon Keizer in nieuw seizoen De Kist