TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
SBS maakte haar programmaschema voor maart bekend waarin de opmerkelijke programmeerkeuze direct opviel.
Wendy van Dijks nieuwe programma heet Wie het laatst lacht, hierin gaat ze mensen helpen bij de voorbereidingen voor een verborgen camera grap. Ook krijgen ze opdrachten ingefluisterd door Wendy met, hopelijk, alle hilarische gevolgen van dien. Wie het laatst lacht duurt maar liefst anderhalf uur.
Als Wendy afzwaait rond 22.00 uur, is het de beurt aan Henny Huisman. Hij vult de zendtijd tot 22.30 uur en de start van Hart van Nederland met zijn nieuwe reportageprogramma Waar is dat feestje? Hierin gaat Henny allerhande (glamour)feesten en partijen af om op geheel eigen wijze verslag te doen van de festiviteiten.
De twee SBS-titels gaan van start op vrijdag 6 maart, niet geheel toevallig ook de dag dat de eerste aflevering van Wendy's oude RTL-show The Voice kids op RTL 4 te zien is. Wendy wordt dit seizoen vervangen door Jamai Loman.
NAVO-baas Mark Rutte schuift donderdag aan bij Pauw & De Wit
14:14Dit programma vervangt Oog om Oog op SBS6
13:14NET5 komt met nieuw programma: Koppels in Crisis
11:12Het Roer om stopt binnenkort definitief
11:00Stefan de Walle blijft cryptisch over reden achter vertrek als adviseur van de Sint