TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
SBS maakte haar programmaschema voor maart bekend waarin de opmerkelijke programmeerkeuze direct opviel.
Wendy van Dijks nieuwe programma heet Wie het laatst lacht, hierin gaat ze mensen helpen bij de voorbereidingen voor een verborgen camera grap. Ook krijgen ze opdrachten ingefluisterd door Wendy met, hopelijk, alle hilarische gevolgen van dien. Wie het laatst lacht duurt maar liefst anderhalf uur.
Als Wendy afzwaait rond 22.00 uur, is het de beurt aan Henny Huisman. Hij vult de zendtijd tot 22.30 uur en de start van Hart van Nederland met zijn nieuwe reportageprogramma Waar is dat feestje? Hierin gaat Henny allerhande (glamour)feesten en partijen af om op geheel eigen wijze verslag te doen van de festiviteiten.
De twee SBS-titels gaan van start op vrijdag 6 maart, niet geheel toevallig ook de dag dat de eerste aflevering van Wendy's oude RTL-show The Voice kids op RTL 4 te zien is. Wendy wordt dit seizoen vervangen door Jamai Loman.
Partnerbijdrage
Renze: Donny Roelvink krijgt met felle Olcay Gulsen te maken
10:25Vanaf deze datum is Bert & Breakfast op televisie te zien
09:46Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Heel Holland Bakt begint
08:15Bartho Braat staat open voor comeback in GTST: 'Zou het best leuk vinden'
07:49De TV van gisteren: Renze, De Hanslers en Strijders vallen tegen op Mega Maandag