TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
SBS maakte haar programmaschema voor maart bekend waarin de opmerkelijke programmeerkeuze direct opviel.
Wendy van Dijks nieuwe programma heet Wie het laatst lacht, hierin gaat ze mensen helpen bij de voorbereidingen voor een verborgen camera grap. Ook krijgen ze opdrachten ingefluisterd door Wendy met, hopelijk, alle hilarische gevolgen van dien. Wie het laatst lacht duurt maar liefst anderhalf uur.
Als Wendy afzwaait rond 22.00 uur, is het de beurt aan Henny Huisman. Hij vult de zendtijd tot 22.30 uur en de start van Hart van Nederland met zijn nieuwe reportageprogramma Waar is dat feestje? Hierin gaat Henny allerhande (glamour)feesten en partijen af om op geheel eigen wijze verslag te doen van de festiviteiten.
De twee SBS-titels gaan van start op vrijdag 6 maart, niet geheel toevallig ook de dag dat de eerste aflevering van Wendy's oude RTL-show The Voice kids op RTL 4 te zien is. Wendy wordt dit seizoen vervangen door Jamai Loman.
Video: deze B&B Vol Liefde-deelneemster gaat trouwen
13:37Echte Jongens op Safari vrolijkt de zomer op: nieuwe realityshow begint volgende maand
13:03Tooske in Shownieuws: 'Dat matcha-drankje van Alexia is niet te hachelen'
11:37Video: Raymond Mens verschijnt in een rode zwembroek in De Oranjezomer
11:12De Augurkenkoning verhuist naar RTL4