TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Net als Thomas van Groningen ontvangt Pim Sedee niets dan lof. De reacties varieren van 'een verrijking' tot 'erg goed'. Ook vraagt men zich af waar deze man was vanaf het begin en blijkt Pim humor te hebben.
Bekijk hieronder een greep uit de reacties op X en een fragment uit Nieuws van de Dag met presentator Pim Sedee:
#nieuwsvandedag @PimSedee deed het uitstekend gasten laten uitpraten @wierdduk en @raymondmens weten de oorlog in Oekraïene prima te duiden. een verrijking — Lambert (@LambertHuis2) February 13, 2025
Leuke presentator Pim Sedee bij #nieuwsvandedag — Anne Hoonhout (@AnneHoonho67467) February 13, 2025
@PimSedee zijn debuut bij #nieuwsvandedag was ook erg goed, net als gisteren bij Thomas
Mijn favoriete nieuwsprogramma — Leonarda Jm (@JmLeonarda) February 13, 2025
#nieuwsvandedag
Pim Sedee: “Er worden morgenochtend honderd rode rozen bezorgd bij mijn vrouw.
Nee hoor, dat is niet waar ???
Ik hou ervan, die humor. — Corne Bettieakumaai. (@achutmoarwit) February 13, 2025
De derde vervanger van de door stemproblemen geplaagde Rooijakkers is Hart van Nederland-presentator Maarten Steendam. Samen met Malou Petter neemt het drietal neemt afwisselend de presentatie van het nieuwe SBS6 actualiteitenprogramma Nieuws van de Dag voor hun rekening.
Nieuws van de Dag is iedere werkdag om 18:00 uur te zien op SBS6
Kees van der Spek haalt uit naar critici: 'Wij zijn geen arrestatieteam'
14:06Nieuwe gezichten en oude problemen: Dit zijn de eerste beelden van Medisch Centrum West
13:33Deze zeven BN'ers worden getipt voor Wie is de Mol? en ook de locatie lijkt bekend
11:24Shownieuws: dit zijn de vervallen huizen van Emile Ratelband in Arnhem
09:58De Bogaartjes laten zich uit over De Hanslers na familieruzie