TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Net als Thomas van Groningen ontvangt Pim Sedee niets dan lof. De reacties varieren van 'een verrijking' tot 'erg goed'. Ook vraagt men zich af waar deze man was vanaf het begin en blijkt Pim humor te hebben.
Bekijk hieronder een greep uit de reacties op X en een fragment uit Nieuws van de Dag met presentator Pim Sedee:
#nieuwsvandedag @PimSedee deed het uitstekend gasten laten uitpraten @wierdduk en @raymondmens weten de oorlog in Oekraïene prima te duiden. een verrijking — Lambert (@LambertHuis2) February 13, 2025
Leuke presentator Pim Sedee bij #nieuwsvandedag — Anne Hoonhout (@AnneHoonho67467) February 13, 2025
@PimSedee zijn debuut bij #nieuwsvandedag was ook erg goed, net als gisteren bij Thomas
Mijn favoriete nieuwsprogramma — Leonarda Jm (@JmLeonarda) February 13, 2025
#nieuwsvandedag
Pim Sedee: “Er worden morgenochtend honderd rode rozen bezorgd bij mijn vrouw.
Nee hoor, dat is niet waar ???
Ik hou ervan, die humor. — Corne Bettieakumaai. (@achutmoarwit) February 13, 2025
De derde vervanger van de door stemproblemen geplaagde Rooijakkers is Hart van Nederland-presentator Maarten Steendam. Samen met Malou Petter neemt het drietal neemt afwisselend de presentatie van het nieuwe SBS6 actualiteitenprogramma Nieuws van de Dag voor hun rekening.
Nieuws van de Dag is iedere werkdag om 18:00 uur te zien op SBS6
Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'
09:43Dit vinden kijkers van het nieuwe programma NOS Weer
07:50De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene