TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Gerard Ekdom, zelf ook geen onverdienstelijkr imitator, staat vanaf zaterdagavond aan het roer van The Tribute, Battle of The Bands, een nieuwe zangwedstrijd waarbij het voor de verandering eens niet draait om het hebben van een eigen sound. De kandidaten moeten namelijk juist zo goed mogelijk een bekende act - als ABBA, Amy Winehouse of The Eagles - naspelen.
Dit doen ze natuurlijk niet zomaar. De bands moeten proberen om de vakjury bestaande uit Angela Groothuizen, voormalig Golden Earring-drummer Cesar Zuiderwijk en Spike van Di-rect te overtuigen. De vier acts die hier het best in slagen, wacht een groots moment: ze mogen namelijk optreden tijdens het grote tribute concert op 7 mei in de Ziggo Dome. Daar wordt direct bepaald welke coverband het allerbest is.
Klinkt dit nu als muziek in jouw oren? Om de show extra onder de aandacht te brengen, heeft SBS6 zojuist de allereerste beelden vrijgegeven. Je bekijkt de promo hieronder.
Postcode Loterij In de Ring met Linda de Mol krijgt een tweede seizoen
11:23Peter Gillis vertelt over vermeende woninginbraak
11:04Winter vol liefde reünie hint op vonk tussen Klaas en Elsje
10:59Dominic Seldis verklaart waarom hij nog altijd geen Nederlands spreekt: ‘Tienduizenden euro’s aan uitgegeven’
10:40Ingelaste aflevering Pauw & De Wit vanwege crisis Iran