TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Gerard Ekdom, zelf ook geen onverdienstelijkr imitator, staat vanaf zaterdagavond aan het roer van The Tribute, Battle of The Bands, een nieuwe zangwedstrijd waarbij het voor de verandering eens niet draait om het hebben van een eigen sound. De kandidaten moeten namelijk juist zo goed mogelijk een bekende act - als ABBA, Amy Winehouse of The Eagles - naspelen.
Dit doen ze natuurlijk niet zomaar. De bands moeten proberen om de vakjury bestaande uit Angela Groothuizen, voormalig Golden Earring-drummer Cesar Zuiderwijk en Spike van Di-rect te overtuigen. De vier acts die hier het best in slagen, wacht een groots moment: ze mogen namelijk optreden tijdens het grote tribute concert op 7 mei in de Ziggo Dome. Daar wordt direct bepaald welke coverband het allerbest is.
Klinkt dit nu als muziek in jouw oren? Om de show extra onder de aandacht te brengen, heeft SBS6 zojuist de allereerste beelden vrijgegeven. Je bekijkt de promo hieronder.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Jurassic Park
10:36Terugkijken: bekijk de hoogtepunten van Brazilië - Marokko (video)
09:55Hélène Hendriks sneert naar RTL Tonight: 'Compilatie van hoogtepunten...' (video)