TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Pak je agenda er maar bij: vanaf vrijdag 6 januari zie je dit programma wekelijks om 20:30 uur op SBS6.
Lees ook: RTL zendt vanaf 6 januari dit programma uit
De nieuwe muzikale competitie Ministars is op papier een perfecte mix tussen The Voice Kids en Onmogelijke Duetten. In deze show nemen kinderen tussen de 8 en 15 jaar een videoduet op met hun grootste idool. Dat kan dus iedereen zijn: van Dua Lipa tot Justin Bieber en van Beyoncé tot 'onze eigen' Davina Michelle!
Echter, de show is niet alleen maar 'feelgood': er zit namelijk ook een spelelement in. Wekelijks worden alle kinderen beoordeeld door juryleden Snelle, Miss Montreal en Rolf Sanchez en het mogelijk net zo kritische publiek in de zaal. Degene die de meeste mensen kan overtuigen wint 25.000 euro. Aan We Want More-duo Britt Dekker en Wendy van Dijk de eer om de show aan elkaar te praten.
Ministars is vanaf 6 januari wekelijks om 20:30 uur te zien op SBS6.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij