TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Pak je agenda er maar bij: vanaf vrijdag 6 januari zie je dit programma wekelijks om 20:30 uur op SBS6.
Lees ook: RTL zendt vanaf 6 januari dit programma uit
De nieuwe muzikale competitie Ministars is op papier een perfecte mix tussen The Voice Kids en Onmogelijke Duetten. In deze show nemen kinderen tussen de 8 en 15 jaar een videoduet op met hun grootste idool. Dat kan dus iedereen zijn: van Dua Lipa tot Justin Bieber en van Beyoncé tot 'onze eigen' Davina Michelle!
Echter, de show is niet alleen maar 'feelgood': er zit namelijk ook een spelelement in. Wekelijks worden alle kinderen beoordeeld door juryleden Snelle, Miss Montreal en Rolf Sanchez en het mogelijk net zo kritische publiek in de zaal. Degene die de meeste mensen kan overtuigen wint 25.000 euro. Aan We Want More-duo Britt Dekker en Wendy van Dijk de eer om de show aan elkaar te praten.
Ministars is vanaf 6 januari wekelijks om 20:30 uur te zien op SBS6.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los