TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Johan Derksen haalde zich dinsdag de woede op zijn hals van zijn werkgever Talpa met zijn opmerking over We Want More. De voetbalanalist beweerde dat de talentenjacht doorgestoken kaart is en zijn werkgever ontkent dat nu met klem.
Derksen baseert zijn uitspraak op de gesprekken die hij met blueszanger Sean Webster heeft. Volgens Derksen stond van tevoren vast dat zijn kennis maar twee rondes zou overleven, wat uiteindelijk ook gebeurde. "Nou, dan moet Sean daarheen en dan zeggen ze: 'Jij doet twee rondes mee en dan ga je eruit'. Dat wordt allemaal van tevoren bekokstoofd", zei Derksen in De Oranjezomer.
Werkgever SBS6 ontkent met klem dat het vooraf vaststaat wie de talentenjacht moet verlaten of wint. "De uitspraak van Johan Derksen gisteravond in De Oranjezomer over het SBS6-programma We Want More is onjuist. Alle zangers die deze zangwedstrijd aangaan hebben gelijke kansen om te winnen. De jury en vakjury beoordelen de zangers op hun vakmanschap en in de finale heeft ook de kijker een stem”, aldus een woordvoerder tegenover Veronica Superguide.
Actie leidt vaak tot reactie dus wij kunnen ons wel voorstellen dat Johan Derksen vanavond terugkomt op de verklaring van SBS6. De Oranjezomer is tweemaal per dag te zien op de zender van John de Mol. Eerst wordt er van 20:00 uur tot 20:45 uur gepraat over de komende EK-wedstrijd van de avond, waarna de heren terugkeren voor een uitzending van 23:00 uur tot 0.00 uur. Vanaf 12 juli tot en met 8 augustus is De Oranjezomer elke dag om 21:30 uur te zien.
De streamingtip van de week: de nu al veelbesproken serie Heated Rivalry
22:28Rob Geus teruggefloten door rechter: verborgen saunabeelden mogen niet worden uitgezonden
16:11Heated Rivalry-sterren zijn fakkeldragers tijdens Olympische Winterspelen
14:33Chris Zegers maakt zevende seizoen Break Free
13:32Documentaireserie App Me Als Je Thuis Bent komt ook op televisie