TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Fans van Down The Road kwamen onlangs bedrogen uit. SBS6 heeft namelijk op het allerlaatste moment besloten het nieuwe programma van Gordon uit te stellen.
SBS6 is naar eigen zeggen tot dit inzicht gekomen om zo een ‘optimalisatie van het uitzendschema’ te maken. Gordon gaf dinsdagavond uitleg op zijn Instagram.
"Heel veel mensen zaten klaar voor Down The Road, maar deze serie is verplaatst naar 4 januari om 20.30 op SBS6! Nog even geduld!", schreef de in Dubai woonachtige presentator. Uit de reacties onder het bericht blijkt dat er behoorlijk wat liefhebbers van Down The Road zich zaterdagavond suf zochten naar het programma.
Voor SBS6 heeft Gordon een Nederlandse variant gemaakt van Down The Road, het van oorsprong Belgische programma van Dieter Coppens. Voor de Nederlandse versie ging Gordon met zeven mensen met Downsyndroom op roadtrip door ons kikkerlandje.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Kefah en de wijzen, The tribute: Battle of the bands, The Shape of Water
00:01Advent dag 20 | Deze tv-momenten uit 2025 zullen we niet snel meer vergeten
20:19Dit zijn de afvallers van de zesde aflevering van The Masked Singer 2025
19:28Spannende dagen voor Alex uit Over Mijn Lijk: dinsdag duidelijkheid over operatie
16:39Nieuw seizoen Flikken Maastricht gaat op deze datum van start