TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Fans van Down The Road kwamen onlangs bedrogen uit. SBS6 heeft namelijk op het allerlaatste moment besloten het nieuwe programma van Gordon uit te stellen.
SBS6 is naar eigen zeggen tot dit inzicht gekomen om zo een ‘optimalisatie van het uitzendschema’ te maken. Gordon gaf dinsdagavond uitleg op zijn Instagram.
"Heel veel mensen zaten klaar voor Down The Road, maar deze serie is verplaatst naar 4 januari om 20.30 op SBS6! Nog even geduld!", schreef de in Dubai woonachtige presentator. Uit de reacties onder het bericht blijkt dat er behoorlijk wat liefhebbers van Down The Road zich zaterdagavond suf zochten naar het programma.
Voor SBS6 heeft Gordon een Nederlandse variant gemaakt van Down The Road, het van oorsprong Belgische programma van Dieter Coppens. Voor de Nederlandse versie ging Gordon met zeven mensen met Downsyndroom op roadtrip door ons kikkerlandje.
Hinke en Giovanni delen groot nieuws vlak voor start nieuw seizoen MAFS
13:27Regisseur Het Perfecte Plaatje spaart RTL Tonight niet na grote blunder
10:40Van Groningen naar Colombia: Ewout Genemans werkt aan nieuw tv-project
10:16Nog in de stemming? Op deze datum zie je The Passion Hemelvaart
09:42Video: Reis van Erica Terpstra voor nieuwe aflevering(en) staat gepland