TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Fans van Down The Road kwamen onlangs bedrogen uit. SBS6 heeft namelijk op het allerlaatste moment besloten het nieuwe programma van Gordon uit te stellen.
SBS6 is naar eigen zeggen tot dit inzicht gekomen om zo een ‘optimalisatie van het uitzendschema’ te maken. Gordon gaf dinsdagavond uitleg op zijn Instagram.
"Heel veel mensen zaten klaar voor Down The Road, maar deze serie is verplaatst naar 4 januari om 20.30 op SBS6! Nog even geduld!", schreef de in Dubai woonachtige presentator. Uit de reacties onder het bericht blijkt dat er behoorlijk wat liefhebbers van Down The Road zich zaterdagavond suf zochten naar het programma.
Voor SBS6 heeft Gordon een Nederlandse variant gemaakt van Down The Road, het van oorsprong Belgische programma van Dieter Coppens. Voor de Nederlandse versie ging Gordon met zeven mensen met Downsyndroom op roadtrip door ons kikkerlandje.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Roma keert terug in De Bondgenoten: 'Die kriebel kwam meteen'
13:25Thomas heeft pijnlijke boodschap voor Chess: 'Ik denk dat ik jou moet loslaten'
13:00Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie
11:10Hadewych Minis speelt hoofdrol in nieuwe Netflix-serie