TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Fans van Down The Road kwamen onlangs bedrogen uit. SBS6 heeft namelijk op het allerlaatste moment besloten het nieuwe programma van Gordon uit te stellen.
SBS6 is naar eigen zeggen tot dit inzicht gekomen om zo een ‘optimalisatie van het uitzendschema’ te maken. Gordon gaf dinsdagavond uitleg op zijn Instagram.
"Heel veel mensen zaten klaar voor Down The Road, maar deze serie is verplaatst naar 4 januari om 20.30 op SBS6! Nog even geduld!", schreef de in Dubai woonachtige presentator. Uit de reacties onder het bericht blijkt dat er behoorlijk wat liefhebbers van Down The Road zich zaterdagavond suf zochten naar het programma.
Voor SBS6 heeft Gordon een Nederlandse variant gemaakt van Down The Road, het van oorsprong Belgische programma van Dieter Coppens. Voor de Nederlandse versie ging Gordon met zeven mensen met Downsyndroom op roadtrip door ons kikkerlandje.
De TV van gisteren: zelfs tegenover Wie is de Mol? is Gerard Joling niet klein te krijgen
23:55Postcode Loterij In de Ring met Linda de Mol krijgt een tweede seizoen
11:23Peter Gillis vertelt over vermeende woninginbraak
11:04Winter vol liefde reünie hint op vonk tussen Klaas en Elsje
10:59Dominic Seldis verklaart waarom hij nog altijd geen Nederlands spreekt: ‘Tienduizenden euro’s aan uitgegeven’