TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Fans van Down The Road kwamen onlangs bedrogen uit. SBS6 heeft namelijk op het allerlaatste moment besloten het nieuwe programma van Gordon uit te stellen.
SBS6 is naar eigen zeggen tot dit inzicht gekomen om zo een ‘optimalisatie van het uitzendschema’ te maken. Gordon gaf dinsdagavond uitleg op zijn Instagram.
"Heel veel mensen zaten klaar voor Down The Road, maar deze serie is verplaatst naar 4 januari om 20.30 op SBS6! Nog even geduld!", schreef de in Dubai woonachtige presentator. Uit de reacties onder het bericht blijkt dat er behoorlijk wat liefhebbers van Down The Road zich zaterdagavond suf zochten naar het programma.
Voor SBS6 heeft Gordon een Nederlandse variant gemaakt van Down The Road, het van oorsprong Belgische programma van Dieter Coppens. Voor de Nederlandse versie ging Gordon met zeven mensen met Downsyndroom op roadtrip door ons kikkerlandje.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Attenborough: Kingdom, Vroege vogels, 3 op reis: De reis van je leven
10:00Geen interesse in WK voetbal 2026? Dit zijn de beste alternatieven op tv
08:54Zieke Vinchenzo zorgt voor unieke situatie bij Stars on stage: 'Er moet iemand afvallen'
08:42Op deze datum begint het nieuwe seizoen Tijd voor MAX
08:34De TV van gisteren: Peter Gillis roemloos ten onder in laatste Massa is kassa