TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na vijf afleveringen van discussies met ervaringsdeskundigen heeft Jeroen Pauw in Scheefgroei flink wat problemen in de Nederlandse samenleving besproken. De conclusie stemt somber. Van werk tot woonruimte en van scholing tot pensioenen: er loopt een diepe kloof door de maatschappij.
Nu dat is geconstateerd, gaat Pauw op zoek naar manieren om die kloof te dichten. Hij maakt met een studio vol knappe koppen een tijdreis van vijftig jaar. Zo zijn er onder anderen uitvinders van een kunstmatige baarmoeder en een robotdier te gast. Samen bespreken ze toekomstdromen, bijvoorbeeld over rivieren waaruit mensen gewoon kunnen drinken en kaas die wordt geproduceerd zonder dat er een koe aan te pas komt. Gaan die technieken helpen bij een toekomst zonder ongelijkheid?
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond
10:00Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij