TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het hart van Nederland was helemaal gewijd aan de coronacrisis. SBS vond het waarschijnlijk niet gepast om een showbizzprogramma uit te zenden in tijden van corona, maar na drie weken alleen maar coronanieuws, zijn we allemaal wel weer toe aan een gezonde dosis entertainmentnieuws.
Vorige week zei SBS nog dat In het hart van Nederland zou blijven zolang de coronacrisis niet was bezworen, maar die lijn is nu los gelaten. En staan Celine Huijsmans (foto) en de andere presentatoren straks weer achter hun desk. SBS Shownieuws wordt vanaf nu weer iedere werkdag om 18:30 en 22:50 uur uitgezonden.
Concurrent RTL Boulevard bleef wel gewoon uitzenden op RTL 4 en haalt hoge kijkcijfers.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?