TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het hart van Nederland was helemaal gewijd aan de coronacrisis. SBS vond het waarschijnlijk niet gepast om een showbizzprogramma uit te zenden in tijden van corona, maar na drie weken alleen maar coronanieuws, zijn we allemaal wel weer toe aan een gezonde dosis entertainmentnieuws.
Vorige week zei SBS nog dat In het hart van Nederland zou blijven zolang de coronacrisis niet was bezworen, maar die lijn is nu los gelaten. En staan Celine Huijsmans (foto) en de andere presentatoren straks weer achter hun desk. SBS Shownieuws wordt vanaf nu weer iedere werkdag om 18:30 en 22:50 uur uitgezonden.
Concurrent RTL Boulevard bleef wel gewoon uitzenden op RTL 4 en haalt hoge kijkcijfers.
Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start
09:25Oud-deelnemer Chantal had wel willen trouwen met Rob in Married at First Sight
09:15De TV van gisteren: de kijkers van Heel Holland Bakt Elke Dag ergeren zich groen en geel aan deelnemer Rik
20:01Videoland deelt trailer Kees Flodder vol bekende gezichten