TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Onder Herman van der Zandt en Joost Prinsen scoorde het blufspelletje al heel aardig met rond de 700.000 kijkers per aflevering, maar sinds Sjoerd de presentatie overnam, is het hek van de dam.
Sjoerd begon vorige maand met meer dan 800.000 kijkers. Allemaal nieuwsgierige kijkers die willen zien hoe de NOS Sportpresentator het ervan af brengt, zou je kunnen denken. Maar de hoge cijfers hielden aan. Naar de meest recente aflevering van Met het Mes op Tafel keken 924.000 mensen en dat is geweldig veel, zeker voor een programma op NPO2.
Sjoerd bleek dinsdag zelfs populairder dan Arjen Lubach met zijn Avondshow die 817.000 kijkers trok. Dit uitstapje buiten de sportwereld kan zomaar het begin zijn van veel meer moois voor Sjoerd. Kijkcijferexpert Tina Nijdam tipt hem in ieder geval nu al als het grote tv-talent van 2024.
Video: Beau van Erven Dorens reageert op Renze-rel
09:05Onee! Peter en Mariska uit Married at First Sight gaan scheiden
08:15De TV van gisteren: Kijkers balen enorm van uitkomst Joyce en Nick in Married at First Sight
22:00Danique uit MAFS reageert op alle reacties over haar en Luigi: 'Sorry Nederland'
22:00Ferenc en Domenik uit Married at First Sight schreeuwen het van de daken: 'Het gaat fantastisch met ons'