TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Onder Herman van der Zandt en Joost Prinsen scoorde het blufspelletje al heel aardig met rond de 700.000 kijkers per aflevering, maar sinds Sjoerd de presentatie overnam, is het hek van de dam.
Sjoerd begon vorige maand met meer dan 800.000 kijkers. Allemaal nieuwsgierige kijkers die willen zien hoe de NOS Sportpresentator het ervan af brengt, zou je kunnen denken. Maar de hoge cijfers hielden aan. Naar de meest recente aflevering van Met het Mes op Tafel keken 924.000 mensen en dat is geweldig veel, zeker voor een programma op NPO2.
Sjoerd bleek dinsdag zelfs populairder dan Arjen Lubach met zijn Avondshow die 817.000 kijkers trok. Dit uitstapje buiten de sportwereld kan zomaar het begin zijn van veel meer moois voor Sjoerd. Kijkcijferexpert Tina Nijdam tipt hem in ieder geval nu al als het grote tv-talent van 2024.
Partnerbijdrage
Johan Derksen twijfelt over samenwerking met Lale Gül: 'Ze is de weg kwijt'
11:09Marieke Heebink laat zich uit over Sleepers-rel: 'Te veel stress'
10:33Emma Wortelboer hoopt op eigen interviewprogramma: 'Zoals Theo van Gogh dat ooit deed'
10:08Estavana over aangeschoten Rafael bij Studio Voetbal: 'Hij heeft wel op z'n kop gekregen'
09:40De TV van gisteren: kijkers weten al zeker wie Stars on Stage gaat winnen