TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Onder Herman van der Zandt en Joost Prinsen scoorde het blufspelletje al heel aardig met rond de 700.000 kijkers per aflevering, maar sinds Sjoerd de presentatie overnam, is het hek van de dam.
Sjoerd begon vorige maand met meer dan 800.000 kijkers. Allemaal nieuwsgierige kijkers die willen zien hoe de NOS Sportpresentator het ervan af brengt, zou je kunnen denken. Maar de hoge cijfers hielden aan. Naar de meest recente aflevering van Met het Mes op Tafel keken 924.000 mensen en dat is geweldig veel, zeker voor een programma op NPO2.
Sjoerd bleek dinsdag zelfs populairder dan Arjen Lubach met zijn Avondshow die 817.000 kijkers trok. Dit uitstapje buiten de sportwereld kan zomaar het begin zijn van veel meer moois voor Sjoerd. Kijkcijferexpert Tina Nijdam tipt hem in ieder geval nu al als het grote tv-talent van 2024.
Partnerbijdrage
Zo kijk je donderdag live naar FC Sion - Ajax
13:02Jan Versteegh richt zich tot De Bondgenoten-fan Mart Hoogkamer
11:53Video: Carlo Boszhard over MAFS-pauze: ‘Goed dat we even een jaartje wachten’
11:48De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:36Eindelijk duidelijkheid: dit is de startdatum van Boer Zoekt Vrouw