TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Onder Herman van der Zandt en Joost Prinsen scoorde het blufspelletje al heel aardig met rond de 700.000 kijkers per aflevering, maar sinds Sjoerd de presentatie overnam, is het hek van de dam.
Sjoerd begon vorige maand met meer dan 800.000 kijkers. Allemaal nieuwsgierige kijkers die willen zien hoe de NOS Sportpresentator het ervan af brengt, zou je kunnen denken. Maar de hoge cijfers hielden aan. Naar de meest recente aflevering van Met het Mes op Tafel keken 924.000 mensen en dat is geweldig veel, zeker voor een programma op NPO2.
Sjoerd bleek dinsdag zelfs populairder dan Arjen Lubach met zijn Avondshow die 817.000 kijkers trok. Dit uitstapje buiten de sportwereld kan zomaar het begin zijn van veel meer moois voor Sjoerd. Kijkcijferexpert Tina Nijdam tipt hem in ieder geval nu al als het grote tv-talent van 2024.
Bassie & Adriaan-acteur Hans Beijer op 78-jarige leeftijd overleden
12:15Naaktkalender van De Grannies van Amsterdam levert groot geldbedrag op
11:32FOMO show-ster Tobias Camman (37) baalt van zijn werk: 'Hartstikke sneu na je 30e'
11:10Wietze de Jager (37) loopt brandwonden op na radiostunt: 'Heftige pijn'
10:08De TV van gisteren: B&B vol liefde pakt brons op bloedhete donderdagavond