TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het was een bewogen jaar voor Sonja Bakker. De ooit zo gevierde schrijfster van afvalboeken bleek veel van haar recepten over te schrijven van buitenlandse foodbloggers. En dat is niet goed voor de zaken. In De Telegraaf vertelt Sonja dat de hele affaire haar niet in de koude kleren is gaan zitten.
"Het klopt dat ik het vooral in het begin enorm zwaar heb gehad. Nachten heb ik in bed liggen huilen. Ik heb alles zo goed mogelijk proberen op te lossen. Dat is waarom ik nu op Ibiza woon. Daar ga ik een nieuwe start van mijn leven maken." Sonja heeft schikkingen getroffen met de mensen die haar beschuldigden.
Naast dat alles kwam Sonja de laatste jaren in het nieuws omdat haar partner Barry haar zou mishandelen. Ook haar vader overleed niet al te lang geleden. Genoeg voor Sonja om het bijltje er -in ieder geval voorlopig- bij neer te gooien. "Ik heb mijn werk altijd met veel plezier gedaan, maar momenteel heb ik geen energie om door te gaan. Mijn werk als schrijfster en onderneemster zet ik voor onbepaalde tijd on hold. Als alles een plek heeft gekregen, wil ik misschien weer gewoon een-op-een mensen begeleiden om af te vallen. Terug naar de basis."
Eerste beelden Flikken Maastricht seizoen 20 verschenen: dit gaat er gebeuren met Wolfs
08:40De TV van gisteren: Zweverige types vallen niet in de smaak bij Het Roer Om-kijkers
06:47Vanavond op TV: Brieven aan Hueting, Winter vol liefde, The Adjustment Bureau
21:59Vader van Valentijn Driessen overleden: 'Precies gegaan zoals hij wilde'
20:14Rob Geus en John van den Heuvel ondernemen juridische stappen na uitlatingen Johan Derksen over sauna