TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met nog een week tot de start van seizoen 23 stellen de deelnemers zich voor in speciale introductievideo's. Niets is wat het lijkt bij Wie is de Mol?, maar Soy Kroon lijkt wel erg loslippig.
De acteur begint zijn praatje door zijn sterke kanten op te noemen: hij is aan de ene kant een empatisch iemand die houdt van gezelligheid en de groepsdynamiek, maar aan de andere kant kan hij ook van een afstandje analyseren en observeren. Tot zover geen baanbrekende onthullingen, tot hem gevraagd wordt waar hij naar uitkijkt.
Hij heeft vooral zin in de opdrachten, zo zegt hij: "Dat je gewoon denkt: 'Tijd loopt' en je iets heel spannends gaat doen". Ik heb zin om dingen te doen waar ik eigenlijk een beetje bang voor ben. Ik heb zin om hoogtes aan te gaan (...), lasergame-opdracht, ver wandelen, hiken... Misschien wel iets met water?"
En die uitspraken zijn wel erg opvallend. De makers zoeken inderdaad geregeld de hoogte op en de lasergame-opdracht is inmiddels een vertrouwde traditie bij Wie is de Mol? Maar hoe kan Soy als kandidaat al weten dat er dit seizoen flinke wandelingen, klauterpartijen of een waterballet op het programma staan? Zoiets weten toch alleen de makers... en de Mol?
Menig molloot houdt Soy ook al scherp in de gaten. In de app staat het 27-jarige multitalent met stip op 1 als grootste kanshebber uiteindelijk onthuld te worden als de Mol. Na Soy is presentator Jurre Geluk de andere grote verdachte.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los