TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat zegt TV Depot Nederland althans.
Het is dit jaar precies vijftig jaar geleden dat de spelshow voor het laatst met Mies Bouwman te zien was. Daarnaast werd Eén van de Acht nog gepresenteerd door Jos Brink, Paul de Leeuw en Henny Huisman. In de spelshow namen vier tweetallen het tegen elkaar op tijdens allerlei spelletjes. Uiteindelijk bleven twee personen over, die de strijd met elkaar aangingen in de eindronde. Beide kandidaten kregen de drie dezelfde vragen voorgeschoteld. Wie de meeste juiste antwoorden gaf, kon zich winnaar noemen van het spel.
Een bekend onderdeel uit het programma was ook 'De Lopende Band', die in het finalespel steeds terugkwam. De winnaar mocht plaatsnemen achter een schot. Dankzij een klein deurtje had de winnaar uitzicht op de welbekende lopende band. Hoe snel de band ging draaien, mocht de persoon zelf bepalen. Eén minuut lang kwamen er allerlei voorwerpen voorbij op de lopende band. Aan de winnaar de taak om zoveel mogelijk van deze prijzen te onthouden. Wat goed was, mocht de persoon meenemen.
TV Depot Nederland deelt vandaag dat het iconische spelprogramma terugkeert op de buis, ditmaal bij Talpa. Of het ook daadwerkelijk zo is, is alleen de vraag. Talpa zelf heeft nog niet gereageerd.
Daan Alferink wordt nieuw jurylid in Het Blok
10:44De Bevers gaan door en kondigen het zevende seizoen aan
09:27Grey’s Anatomy-acteur Eric Dane overleden aan ALS
08:07De TV van gisteren: Kijkers genieten volop van laatste Olympische race Kjeld Nuis
06:47Vanavond op TV: Sergio over de grens, The voice of Holland, Spider-Man: Homecoming