TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Splinter Chabot gaat het na zijn politieke programma eens in een hele andere hoek zoeken. In zijn nieuwe programma Splinter Uitgenodigd! gaat hij namelijk met verschillende BN’ers mee die zijn uitgenodigd voor een bijzonder event.
De presentator volgt hen in de aanloop ernaartoe en loopt met ze mee over de rode loper. Dat heeft AVROTROS bekendgemaakt.
Splinter zoekt onder andere Monic Hendrickx thuis op en vergezelt haar bij de première van de film Ome Cor. Met Hans Klok loopt hij over de rode loper van het Wereldkerstcircus in Theater Carré.
In Hoorn bindt Splinter de schaatsen onder voor een bezoekje aan schaatsster Irene Schouten. Zij is uitgenodigd voor het NOC/NSF Sportgala omdat ze genomineerd is voor Sportvrouw van het Jaar. Als laatste gaat hij met kunstenaar Joseph Klibansky naar de Masters Expo waar Splinter ook Joseph’s grootste fan en beste vriend Rico Verhoeven ontmoet.
Splinter Uitgenodigd! is vanaf dinsdag 27 december om 21:20 uur te zien op NPO1.
Snel, hard en zonder genade: stream nu Rippers bij Videoland
20:07Bram en Esra uit B&B Vol Liefde hebben groot liefdesnieuws
15:36Freek Vonk gebeten door een krokodil tijdens opnames Freeks Wilde Wereld
14:53Op deze datum zie je het nieuwe seizoen van Het Echte Leven in de Dierentuin
14:15De deelnemers van het derde seizoen van Het Jachtseizoen: Most Wanted zijn bekend