TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Splinter Chabot gaat het na zijn politieke programma eens in een hele andere hoek zoeken. In zijn nieuwe programma Splinter Uitgenodigd! gaat hij namelijk met verschillende BN’ers mee die zijn uitgenodigd voor een bijzonder event.
De presentator volgt hen in de aanloop ernaartoe en loopt met ze mee over de rode loper. Dat heeft AVROTROS bekendgemaakt.
Splinter zoekt onder andere Monic Hendrickx thuis op en vergezelt haar bij de première van de film Ome Cor. Met Hans Klok loopt hij over de rode loper van het Wereldkerstcircus in Theater Carré.
In Hoorn bindt Splinter de schaatsen onder voor een bezoekje aan schaatsster Irene Schouten. Zij is uitgenodigd voor het NOC/NSF Sportgala omdat ze genomineerd is voor Sportvrouw van het Jaar. Als laatste gaat hij met kunstenaar Joseph Klibansky naar de Masters Expo waar Splinter ook Joseph’s grootste fan en beste vriend Rico Verhoeven ontmoet.
Splinter Uitgenodigd! is vanaf dinsdag 27 december om 21:20 uur te zien op NPO1.
Partnerbijdrage
Omroep MAX zoekt kunstenaars voor nieuw seizoen Sterren op het Doek
13:50Prime Video onthult eerste beelden van Good Luck Guys S4 en die beloven weinig goeds
13:11Zo kijk je donderdag live naar FC Sion - Ajax
13:02Jan Versteegh richt zich tot De Bondgenoten-fan Mart Hoogkamer
11:53Video: Carlo Boszhard over MAFS-pauze: ‘Goed dat we even een jaartje wachten’