TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Suzan & Freek en Davina Michelle maken binnenkort weer hun opwachting in Beste zangers. Niet in Nederland overigens, maar de artiesten doen mee aan Liefde voor muziek, de Vlaamse variant van het muziekprogramma.
Suzan & Freek en Davina Michelle zijn als laatste toegevoegd aan de groep van acht muzikanten die meedoen aan Liefde voor muziek. Naast de Nederlandse artiesten doen ook 2 Fabiola, Margriet Hermans, CAMILLE, Koen Buyse en Ozark Henry mee aan het zangprogramma.
Aan Liefde voor muziek deden in het verleden meerdere Nederlanders mee. Zo ontroerde André Hazes vorig jaar zijn Vlaamse collega’s en de kijkers thuis met zijn optredens.
In Liefde voor muziek staat net als in Beste zangers een artiest centraal die wordt toegezongen door zijn collega’s. Momenteel is in Nederland het veertiende seizoen van het muziekprogramma bezig. Donderdag staat Joe Buck in het middelpunt.
Linda de Mol verklapt: 'Donkere wolk boven huwelijk Martin en Cheryl in Gooische Vrouwen'
15:21Zien: Emma Kok brengt prachtige ode aan Jade Kops in De Tafel van Gert
14:45Ewout Genemans voor nieuwe docu naar Los Angeles: 'Dit gaan we doen'
13:28Malou Petter: 'Ik kom terug op televisie'
12:11Bente verklapt hoe het er achter de schermen bij Beste Zangers aan toegaat