TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Talent Unplugged is nog volop bezig aan het eerste seizoen op SBS6, maar de talentenjacht krijgt nu al een tweede reeks.
Dat werd afgelopen zaterdag bekendgemaakt in de uitzending.
"Talent Unplugged komt terug!", klonk het tijdens een video die werd ingestart. De makers zijn op zoek naar muzikaal talent voor de volgende editie. "Ben jij een talent met een instrument dat grote hits op jouw eigen manier kan brengen? Geef je dan nu op."
Klinkt dit jou als muziek in de oren? Opgeven kan via deze pagina.
In Talent Unplugged bieden Douwe Bob, Meau en Thomas Acda onbekende zangers een podium om hun favoriete nummers akoestisch te vertolken. De show wordt gepresenteerd door Edwin Evers en is elke zaterdag om 20:00 uur te zien bij SBS6.
GTST-ster Lone van Roosendaal houdt van vrouwen met een randje
09:39Dit programma vervangt Roadtrippers VIPS op SBS6
07:39Videoland-serie Vals Spel krijgt voorlopig geen nieuw seizoen
07:38De TV van gisteren: Meer dan 1 miljoen kijkers zien razendsnelle huizenjacht in Kopen Zonder Kijken
07:00GTST Spoilers - maandag 23 t/m donderdag 26 maart 2026