TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Johnny de Mol heeft een bittere pil moeten sikken voor zijn programma HLF8. De talkshowhost zou FC Barcelona-trainer Ronald Koeman woensdagavond verwelkomen, maar de Nederlandse trainer heeft de uitnodiging een paar dagen voor de uitzending naast zich neergelegd.
Het AD meldde eerder dat Koeman vanwege een spreekverbod niet aan tafel mocht zitten bij HLF8, maar daar is volgens de trainer niks van waar. "Laporta staat hierbuiten, het is gewoon mijn beslissing. Hij wist niet eens dat ik naar dat programma zou gaan. Ik heb helemaal geen spreekverbod, totale onzin", stelt Koeman. "Ik heb geen zin om weer terug te kijken en wil nu even rust rond mij."
Johnny de Mol en Ronald Koeman zijn goed bevriend met elkaar, waardoor de oefenmeester in eerste instantie bij het SBS6-programma zou aanschuiven om zijn verhaal te doen. Koeman heeft een paar dagen vrij vanwege de komende interlandperiode, waarin het Nederlands elftal tegen Letland en Gibraltar speelt. De Nederlandse trainer komt nu alsnog naar Nederland, maar verschijnt niet in de media.
Met Project Comeback koppelt Barbara Barend topsporters aan jongeren om ze te helpen bij het overwinnen van hun problemen. #HLF8 pic.twitter.com/w5pmbJGBDv — HLF8Live (@Hlf8Live) October 4, 2021
Viaplay-kijkers schrikken zich rot als darter onwel wordt op podium
08:55De TV van gisteren: de kijkers van B&B Vol Liefde zijn nu al helemaal klaar met Timothy
06:47Vanavond op TV: Mocronado's, Vera, Bandit
20:04De Bondgenoten-kijkers hebben geen goed woord over voor jaloerse Anouk
16:15Dream School maakt doorstart met nieuwe gezichten