TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Johnny de Mol heeft een bittere pil moeten sikken voor zijn programma HLF8. De talkshowhost zou FC Barcelona-trainer Ronald Koeman woensdagavond verwelkomen, maar de Nederlandse trainer heeft de uitnodiging een paar dagen voor de uitzending naast zich neergelegd.
Het AD meldde eerder dat Koeman vanwege een spreekverbod niet aan tafel mocht zitten bij HLF8, maar daar is volgens de trainer niks van waar. "Laporta staat hierbuiten, het is gewoon mijn beslissing. Hij wist niet eens dat ik naar dat programma zou gaan. Ik heb helemaal geen spreekverbod, totale onzin", stelt Koeman. "Ik heb geen zin om weer terug te kijken en wil nu even rust rond mij."
Johnny de Mol en Ronald Koeman zijn goed bevriend met elkaar, waardoor de oefenmeester in eerste instantie bij het SBS6-programma zou aanschuiven om zijn verhaal te doen. Koeman heeft een paar dagen vrij vanwege de komende interlandperiode, waarin het Nederlands elftal tegen Letland en Gibraltar speelt. De Nederlandse trainer komt nu alsnog naar Nederland, maar verschijnt niet in de media.
Met Project Comeback koppelt Barbara Barend topsporters aan jongeren om ze te helpen bij het overwinnen van hun problemen. #HLF8 pic.twitter.com/w5pmbJGBDv — HLF8Live (@Hlf8Live) October 4, 2021
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?